0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Spoznaj Shooos

V SHOOOS máme vášeň pre kvalitné značky s dobrou myšlienkou a tak vám prinášame výnimočný výber tenisiek a oblečenia.

Kto sme?

Outfit začína dobrými topánkami a s touto myšlienkou sa v roku 2011 zrodilo v Bratislave Shooos.

V Shooos sme začínali ako obchod s obyčajnými teniskami. Postupne sme sa začali zameriavať na mestskú módu a vypracovali sme sa až do kategórie fashion specialist. Dnes dokážeme ponúknuť vyše 1500 modelov tenisiek skladom. Dôkladne vyberáme iba tie najlepšie kúsky.

Ako sme rástli, zintenzívnila sa aj naša vášeň ku kvalitným značkám a tak sme v roku 2016 zaradili do ponuky oblečenie a iné doplnky. Stali sa z nás kurátori štýlu a kvality a preto pre našu kolekciu vyberáme iba tie najvýnimočnejšie produkty z vybraných značiek. To všetko pre to, aby ste mohli nosiť tie najnovšie a najoriginálnejšie veci.

Veríme že obchod by nemal spočívať iba v predaji, ale so sebou niesť kus zodpovednosti. Snažíme sa orientovať na značky, ktorých misiou je filozofia udržateľnosti a trvalého rozvoja. Uprednostňujeme transparentných a fair-trade dodávateľov, recyklované produkty, alebo oblečenie z organickej bavlny.

Od vzniku Shooos si okrem kvalitných produktov zakladáme aj na kvalitnom zákazníckom servise, v rámci ktorého odošleme zásielku do niekoľkých hodín.

 © SHOOOS