adidas NMD_CS2 City Sock Primeknit

adidas NMD_CS2 City Sock Primeknit

Vypredané

SKU BA7189

Klikni sem a zisti svoju veľkosť
○ Doručenie zadarmo nad 65€
○ Doručenie do 48 hodín
○ Vrátenie do 30 dní
○ Spýtajte sa: 0910 950 650
○ Email: shooos@shooos.sk

Vypredané

Detaily

NMDéčka si stále idú svoje a prichádzajú s novými kombináciami mestského štýlu a behom inšpirovaného dizajnu. Táto verzia sa vyznačuje celoplošným prúžkovaným vzorom s kontrastnou grafikou, flexibilným zvrškom adidas Primeknit, ktorý perfektne sedí, a z tlmiaceho materiálu boost™ na neustály prílev energie.
○ Prispôsobivý zvršok adidas Primeknit obopne chodidlo a zabezpečí absolútne pohodlie
○ boost™ je najaktívnejšie tlmenie, aké sme kedy vyrobili: čím viac energie vydáš, tým viac sa ti vráti
○ Precízne vyhotovený jednodielny zvršok s celoplošným prúžkovaným vzorom
○ Ľahké tlmiace diely z materiálu EVA v medzipodrážke
○ Minimalistická priliehavá konštrukcia, potlač s textom adidas na pútku
○ Gumená podrážka

Info

○ SKU: BA7189

○ Farba: modré

○ Pohlavie: dámske

○ Znacka: adidas Originals

Značka

Logo adidas Originals

Tenisky sú v týchto kategóriách:  TENISKY; ZNAČKY; adidas Originals; DÁMSKE; Urban topánky; VÝPREDAJ; Výpredaj 31 až 40%; adidas NMD; adidas NMD CS2; Dámske tenisky; Dámske tenisky adidas Originals;

adidas Originals

adidas je svetovým lídrom vo fashion obuvi. Ťažko sa o značke, ktorá tvorí trend, píše iba niekoľko riadkov. Aspoň nemusíme obhajovať opodstatnenie adidas na pulte Shooos. V budúcnosti si však plánujeme vyberať z adidas iba tie najlepšie kúsky a to výhradne z modelov adidas Originals - TOP modely, ktoré v iných obchodoch uvidíte málokedy.

Adidas založil Adi Dassler so svojim bratom Rudolfom (ktorý neskôr založil firmu PUMA). Pôvodne bratia šili topánky na strojoch svojej mamky. Ešte pred vojnou vyrábali najmä športovú obuv. Riadili sa jednoduchým heslom: „All Day I Dream About Sports“. Heslo vzniklo až dodatočne, ale vystihovalo filozofiu Adidas v tomto období - 1. Vyrobiť najlepšiu obuv pre daný konkrétny šport; 2. Chrániť športovcov pred zraneniami; 3. Vytvoriť odolné topánky.

V roku 1936 sa celý svet pozeral na olympiádu v Mníchove a Hitlerovo divadlo. Pred pretekmi ponúkol Adi Dassler svoje tretry Američanovi – Jessemu Owensovi. Ten sa stal fenoménom olympiády, keďže v topánkach Adidas vyhral štyri zlaté medaile. Čierny Američan vyhral na Hitlerovej olympiáde! Bratom Dasslerovcom to prinielo ďalšiu továreň. Ročne vtedy vyrobili pol milióna párov obuvi.

Opusťme teraz adidas a vráťme sa k názvu z nadpisu - adidas Originals. Originals na prvý pohľad zaujme logom. V roku 1997 sa spoločnosť rozhodla, že pôvodný trojlístok už bude označovať len "dedičstvo" adidas a teda produkty z obdobia 40-80-tych rokov 20. storočia. Vznikla myšlienka adidas Originals. Brand má výrazne retro a old school nádych. Ostatné produkty spadajú pod adidas Performance a označujú sa klasickými troma pásikmi v logu.

Pod adidas Originals dnes spadajú klasické dve modelové rady - 1. klasické modely: adidas Stan Smith; adidas Superstar; adidas Gazelle; adidas Spezial; adidas Dragon;2. inovované modely: adidas Tubular; adidas NMD; Adidas ZX; adidas EQT Running; adidas Ultra Boost Uncaged

adidas