SKU: BY9402
Farba: šedé / Grey

adidas Seeulater Winter Primeknit

-50% 180 

90 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Doprava zdarma od 80€
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: 0910 950 650
Hľadanie inšpirácie pre fotografov, ktorí testujú hranice.Moderná verzia pôvodného trénera Seeulater presahuje hranice bežného dizajnu achráni nohy prd akýmikoľvek poveternostnými podmienkami. Tieto topánky sú pripravené na to, aby vzali na seba prvky s trvanlivou gumovou podrážkou a zvršok adidas Primeknit, ktorý je izolovaný pre extra teplo. Vďaka zvarovanému prekrytiu TPU pre zvýšenú odolnosť voči počasiu je tento vzhľad doplnený prémiovou kožou z koženej pätky.

Zvršok adidas Primeknit obopína nohu v adaptívnej podpore a ultraľahkom komforte; Potiahnutý izolačnou membránou proti poveternostným vplyvom
Zvárané prekrytie TPU na členku pre odolnosť a ochranu pred poveternostnými vplyvmi; Reflexné šnúrky s ponožkami s čipkou v PU Pohodlná textilná podšívka
Vychutnajte si pohodlie s tepelnou stiekou OrthoLite®; EVA medzipodrážka pre ľahké odpruženie
Kožená päta z koženej peny
Gumená podrážka
adidas je svetovým lídrom vo fashion obuvi. Ťažko sa o značke, ktorá tvorí trend, píše iba niekoľko riadkov. Aspoň nemusíme obhajovať opodstatnenie adidas na pulte Shooos. V budúcnosti si však plánujeme vyberať z adidas iba tie najlepšie kúsky a to výhradne z modelov adidas Originals - TOP modely, ktoré v iných obchodoch uvidíte málokedy.

Adidas založil Adi Dassler so svojim bratom Rudolfom (ktorý neskôr založil firmu PUMA). Pôvodne bratia šili topánky na strojoch svojej mamky. Ešte pred vojnou vyrábali najmä športovú obuv. Riadili sa jednoduchým heslom: „All Day I Dream About Sports“. Heslo vzniklo až dodatočne, ale vystihovalo filozofiu Adidas v tomto období - 1. Vyrobiť najlepšiu obuv pre daný konkrétny šport; 2. Chrániť športovcov pred zraneniami; 3. Vytvoriť odolné topánky.

V roku 1936 sa celý svet pozeral na olympiádu v Mníchove a Hitlerovo divadlo. Pred pretekmi ponúkol Adi Dassler svoje tretry Američanovi – Jessemu Owensovi. Ten sa stal fenoménom olympiády, keďže v topánkach Adidas vyhral štyri zlaté medaile. Čierny Američan vyhral na Hitlerovej olympiáde! Bratom Dasslerovcom to prinielo ďalšiu továreň. Ročne vtedy vyrobili pol milióna párov obuvi.

Opusťme teraz adidas a vráťme sa k názvu z nadpisu - adidas Originals. Originals na prvý pohľad zaujme logom. V roku 1997 sa spoločnosť rozhodla, že pôvodný trojlístok už bude označovať len "dedičstvo" adidas a teda produkty z obdobia 40-80-tych rokov 20. storočia. Vznikla myšlienka adidas Originals. Brand má výrazne retro a old school nádych. Ostatné produkty spadajú pod adidas Performance a označujú sa klasickými troma pásikmi v logu.

Pod adidas Originals dnes spadajú klasické dve modelové rady - 1. klasické modely: adidas Stan Smith; adidas Superstar; adidas Gazelle; adidas Spezial; adidas Dragon;2. inovované modely: adidas Tubular; adidas NMD; Adidas ZX; adidas EQT Running; adidas Ultra Boost Uncaged

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5

Recenzie od zákazníkov

5/5
Anonym
7.12.2018
 
5/5
Anonym
28.10.2018
 

Súvisiace produkty

© SHOOOS