SKU: F35243
Farba: zelené / Green

adidas Ultraboost 19 Raw Khaki

-20% 180 

144 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Doprava zdarma od 80€
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: 0910 950 650
Priprav sa, že beh pre teba naberie úplne nový význam. V týchto teniskách zažiješ jedinečný nával energie a pohodlia. Vyznačujú sa bezšvovým zvrškom z ľahkého úpletu, ktorý spevňuje chodidlo a zároveň sa prispôsobuje jeho pohybu, a ich konštrukcia má dokonale priliehavý strih na rozloženie tlaku v kritických miestach.

adidas Primeknit 360
Zvršok adidas Primeknit tesne obopína chodidlo a pri každom pohybe spevňuje najkritickejšie miesta.

Nekonečná energia
Boost je najaktívnejšie tlmenie, aké sme kedy vyrobili: čím viac energie vydáš, tým viac sa ti vráti.

3D konštrukcia päty
Tvarovaný stabilizátor päty Fitcounter perfektne sedí a umožňuje optimálny pohyb Achillovej šľachy.

Spevnenie pri každom kroku
Integrovaný diel Torsion Spring v medzipodrážke spevňuje strednú časť chodidla pri dopade a odraze.
Rozdiel medzi pätou a špičkou: 10 mm (päta: 29 mm, špička: 19 mm)
Typ klenby: normálny, ľahký prispôsobivý 3D stabilizátor päty
Zapínanie na šnúrky
Spevňujúci zvršok adidas Primeknit 360
Flexibilná podrážka Stretchweb z gumy Continental™ má výnimočný záber na suchom aj mokrom povrchu, spevnenie strednej časti chodidla
Responzívna medzipodrážka Boost, stabilizačný diel Torsion Spring
Ľahká flexibilná konštrukcia
Farba: Raw Khaki/Raw Khaki/Core Black
Sku: F35243

adidas je svetovým lídrom vo fashion obuvi. Ťažko sa o značke, ktorá tvorí trend, píše iba niekoľko riadkov. Aspoň nemusíme obhajovať opodstatnenie adidas na pulte Shooos. V budúcnosti si však plánujeme vyberať z adidas iba tie najlepšie kúsky a to výhradne z modelov adidas Originals - TOP modely, ktoré v iných obchodoch uvidíte málokedy.

Adidas založil Adi Dassler so svojim bratom Rudolfom (ktorý neskôr založil firmu PUMA). Pôvodne bratia šili topánky na strojoch svojej mamky. Ešte pred vojnou vyrábali najmä športovú obuv. Riadili sa jednoduchým heslom: „All Day I Dream About Sports“. Heslo vzniklo až dodatočne, ale vystihovalo filozofiu Adidas v tomto období - 1. Vyrobiť najlepšiu obuv pre daný konkrétny šport; 2. Chrániť športovcov pred zraneniami; 3. Vytvoriť odolné topánky.

V roku 1936 sa celý svet pozeral na olympiádu v Mníchove a Hitlerovo divadlo. Pred pretekmi ponúkol Adi Dassler svoje tretry Američanovi – Jessemu Owensovi. Ten sa stal fenoménom olympiády, keďže v topánkach Adidas vyhral štyri zlaté medaile. Čierny Američan vyhral na Hitlerovej olympiáde! Bratom Dasslerovcom to prinielo ďalšiu továreň. Ročne vtedy vyrobili pol milióna párov obuvi.

Opusťme teraz adidas a vráťme sa k názvu z nadpisu - adidas Originals. Originals na prvý pohľad zaujme logom. V roku 1997 sa spoločnosť rozhodla, že pôvodný trojlístok už bude označovať len "dedičstvo" adidas a teda produkty z obdobia 40-80-tych rokov 20. storočia. Vznikla myšlienka adidas Originals. Brand má výrazne retro a old school nádych. Ostatné produkty spadajú pod adidas Performance a označujú sa klasickými troma pásikmi v logu.

Pod adidas Originals dnes spadajú klasické dve modelové rady - 1. klasické modely: adidas Stan Smith; adidas Superstar; adidas Gazelle; adidas Spezial; adidas Dragon;2. inovované modely: adidas Tubular; adidas NMD; Adidas ZX; adidas EQT Running; adidas Ultra Boost Uncaged

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5

Recenzie od zákazníkov

5/5
Anonym
28.7.2019
 
5/5
Anonym
19.7.2019
 

Súvisiace produkty

© SHOOOS