0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: AP-148-MG00
Farba: zelené / Green

Chrome Industries Ike Windshirt Military Green

-44% 150 

84 

online (Skladom)
obchod Bratislava
2 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Vyvinuli sme našu Chrome Storm ™ Cobra na ďalšiu úroveň. Teraz s trojvrstvovým vodotesným, priedušným keprovým nylonom, ktorý vás udrží v suchu. Navrhli sme ho s inovatívnym vzorom Chrome Raglan Reveal, ktorý umožňuje mobilitu a reflexnú viditeľnosť na bicykli, ale zmizne, keď sa uvoľníte z bicykla. Tiež sme predĺžili ruky a trup a pridali sme zadné úložné vrecko, ktoré aktualizuje každý detail, aby vytvorilo dokonalú mestskú jazdnú škrupinu.

Kĺbové manžety pre úplné pokrytie na bicykli
Atletický strih
Richova veľkosť / merania
výška: 6 '2 " / hrudník: 42" / nosenie: L
Rachelina veľkosť / Merania
výška: 5 '8 " / poprsie: 34" / nosenie: S
Patentovaný vzor Chrome Raglan Reveal pre lepšiu pohyblivosť a viditeľnosť počas jazdy
Predné technické vrecko na uloženie telefónu alebo peňaženky
Zadné úložné vrecko na väčšie položky
3 -panelová kapucňa kompatibilná s helmou
3 -vrstvová priedušná a vodotesná keprová tkanina, ktorá vás udrží v suchu a vetrá, bez toho, aby ste pôsobili príliš technicky
Tenisky Chrome Industries sú jednotkou pre city bajkerov. Väčšinou ide o obuv z cordury, nepremokavú veľmi funkčnú, praktickú a dizjnovú. Obuv, ktorá je fajn na chodenie do mesta, ale tiež na bike. "For bike & bar" - znie heslo firmy zo San Francisca.

Obuv a doplnky Chrome máme ako jediní na Slovensku a pravdepodobne aj v Čechách. Momentálne je to iba zopár modelov, keďže myšlienka firmy a tiež jej produkty sa nám páčia, chceli by sme zastúpenie Chrome v Shooos rozšíriť. Ak sa Vám Chrome páči, prídite si pozrieť do obchodu na Miletičovu v Bratislave aj tričká Chrome. Tie na webe nemáme, musíte si prísť vybrať sami.

Keďže Chrome a kultúŕa city bajkov, kuriérov je neoddeliteľne prepojená. Organizovali sme v Shooos nultý ročník Gold Sprintu. Pozrite sa sami, ako vyzeral Goldsprint made in Shooos.

Chrome Industries je svetovým výrobcom messenger bagov a batohov. Je to sesterská značka KEEN (založil ho ten istý chlapík v Bouldri v Colorade). Firma sa nakoniec presídlila do Mekky citybajkerov - San Francisca. V roku 2010 založila monobrandovú predajňu v Manhattane v New Yorku. Dnes sú obchody Chrome Industries v Chicagu, Portlande, Seattli, Minneapolis, San Franciscou, Denveri a Washington, DC. Máme tú česť predstaviť Vám niektoré produkty Chrome Industries aj v Shooos v Bratislave.

Chrome získal meno vďaka kvalitným produktom na denné využitie pre náročných (kuriérov na bikoch v každom počasí) zákazníkov. Chrome je v prvom rade funkčná, užitočná a trvanlivá značka. Messenger bagy majú napríklad doživotnú záruku a podobne. Na produktoch sú vždy použité najkvalitnejšie a trvácne materiály, ako oceľ, Cordura, bezpečnostné pásy z áut na ramenách tašiek. Mini-Metro, Citizen a Metropolis bagy majú charakteristickú a pre Chrome jedinečnú bezpečnostnú oceľovú pracku, ktorá zároveň funguje ako otvárač na fľašky od piva.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS