0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

ARKK Copenhagen - tenisky

ARKK Copenhagen je moderná dánska značka, ktorej nadčasová forma spĺňa každodennú funkčnosť.Za dva roky sa tenisky predávajú v obchodoch v 36 krajinách na svete. Topánky kombinujú severský minimalistický dizajn s neobmedzeným komfortom. Značka predstavuje popredné myslenie a nekonečné dobrodružstvo, pričom sa inšpiruje cestovaním a objavovaním nových miest. Shooos vám ponúka exkluzívnu škálu modelov pe neho a pre nu.

ARKK Copenhagen - topánky s vášňou pre streetwear

ARKK Copenhagen je veľmi silno spätá so svojimi severskými koreňmi. Ako názov napovedá ide o značku pochádzajúcu z Dánska, hlavného a najväčšieho mesta Kodane. ARKK produkuje hlavne obuv a tenisky veľmi jednoduchých a čistých tvarov. Za pomerne krátku dobu svojej existencie značka predáva obuv do viac ako štyridsiatich krajín. 

Pokiaľ by ste chceli pohodlné a maximálne komfortné topánky s pohodlnosťou tenisiek, pozrite si kolekciu obuvi ARKK na Shooos.sk. ARKK Copenhagen je mladá a flexibilná značka. Inšpiruje sa cestovaním, kombinuje prvky rôznych kultúr a kontinentov a pritom si stále ponecháva osobitný dizajn a odkaz Dánskeho územia. Pečiatka Dánska zostane pravdepodobne navždy vtisnutá aj do názvu celého bradu: ARKK Copenhagen. 

Blogy o ARKK Copenhagen na Shooos.sk:

ARKK Copenhagen je značka, ktorá Vám prináša štýl v podobe škandinávskej tenisky. Predstavuje minimalistickú siluetu tenisky, ktorá Vás odlíši z davu bez ohľadu na to, kam idete. ARKK je móda, štýl a sebadôvera v kombinácii s pohodlnými mestskými teniskami.

© SHOOOS