0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 1203A296-100
Farba: biele / White

Asics EX89 MT

-30% 140 

98 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
EX89 MT spája dedičstvo vplyvov basketbalovej obuvi GEL-EXTREME z roku 1989 s modernými tlmiacimi vlastnosťami. Pôvodne ho navrhol Toshikazu Kayano koncom osemdesiatych rokov ako jeho prvý dizajnérsky projekt v ASICS. Pôvodný high-top dizajn bol prepracovaný so stredne strihanou konštrukciou a farebnými paletami, ktoré pripomínajú starý vintage vzhľad. Systém odpruženia sme aktualizovali našou technológiou FF BLAST. Zakrivený tvar päty zlepšuje pohodlie pod nohami v každodenných situáciách. Vzor podrážky má odrážať pohľad na mesto zo vzduchu. Táto funkčná vlastnosť gripu bola pôvodne inšpirovaná dizajnérovou prvou služobnou cestou do Spojených štátov v roku 1987.

Inšpirované teniskami GEL-EXTREME z roku 1989
Pôvodne navrhol Toshikazu Kayano pre svoj prvý dizajnový projekt v ASICS
Špecifikácie> Kožené prekrytia
FF BLAST odpruženie
Poskytuje ľahké tlmenie nárazov pre každodenné pohodlie
Vzor podrážky odráža pohľad na mesto zo vzduchu
Číslo artiklu: 1203A296.100
Firmu Asics založil v roku 1949 Onitsuka Kihachiro. Pôvodne išlo o "mladšiu sestru" Onitsuka Tiger. Dnes je však vďaka výborným športovým a lifestale modelom jedna z najdôležitejších obuvníckych firiem na svete.

Najobľúbenejšie sú modely Asics Gel Lyte, Asics Gel Saga, Asics Aaron alebo Gel Kayano Trainer. Z týchto si vyberiete aj v Shooos.sk. Z Asics nedisponujeme v Shooos outdoor alebo bežeckými teniskami. Zato u nás však nájdete dobrý výber lifestyle a fashion Asics.

Názov Asics pochádza z latinskej frázy "Anima Sana In Corpore Sano". Ide o citát rímskeho satirika Iuvenalia a znamená. "V zdravom tele zdravý duch"

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS