0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: H7N6N-7676
Farba: ružové / Pink

Asics Gel-Kayano Trainer Knit

-50% 140 

70 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Pri umeleckom skúmaní dizajnu je tradičný trenažér dekonštruovaný a pretvorený so všetkými hranicami odstránenými. Výsledkom je mimoriadna tvorba GEL-KAYANO® TRAINER Knit Low. Strečový úpletový zvršok obopína chodidlo vo vlastnom strihu pripomínajúcom ponožku, zatiaľ čo tvarovaná vrstva TPU v klietke stabilizuje štruktúru nízkej siluety. Jeho tradičný čipkový systém a medzipodošva inšpirovaná dedičstvom vytvárajú vynaliezavé spojenie ikonického štýlu a pokročilých technológií.
Firmu Asics založil v roku 1949 Onitsuka Kihachiro. Pôvodne išlo o "mladšiu sestru" Onitsuka Tiger. Dnes je však vďaka výborným športovým a lifestale modelom jedna z najdôležitejších obuvníckych firiem na svete.

Najobľúbenejšie sú modely Asics Gel Lyte, Asics Gel Saga, Asics Aaron alebo Gel Kayano Trainer. Z týchto si vyberiete aj v Shooos.sk. Z Asics nedisponujeme v Shooos outdoor alebo bežeckými teniskami. Zato u nás však nájdete dobrý výber lifestyle a fashion Asics.

Názov Asics pochádza z latinskej frázy "Anima Sana In Corpore Sano". Ide o citát rímskeho satirika Iuvenalia a znamená. "V zdravom tele zdravý duch"

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS