0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: H7Y0L-9090
Farba: čierne / Black

Asics Gel Lyte III

-50% 115 

58 

Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 115 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Odvážna, šik a bez námahy nadčasová, naša séria GEL-LYTE® nastavila štandard, pokiaľ ide o dokonalú kombináciu štýlu a pohodlia. Nekompromisné v oboch prvkoch, tieto ľahké bežecké topánky sa vyvíjali počas troch generácií, pričom GEL-LYTE® III stále zodpovedá svojej ikonickej vízii blokovania farieb. Inovatívny dizajn by nebol úplný bez rozdeleného jazyka a našej slávnej technológie GEL® odpruženia; silikónový materiál účinne tlmí nárazy a chráni chodidlá pred silnými nárazmi.
Firmu Asics založil v roku 1949 Onitsuka Kihachiro. Pôvodne išlo o "mladšiu sestru" Onitsuka Tiger. Dnes je však vďaka výborným športovým a lifestale modelom jedna z najdôležitejších obuvníckych firiem na svete.

Najobľúbenejšie sú modely Asics Gel Lyte, Asics Gel Saga, Asics Aaron alebo Gel Kayano Trainer. Z týchto si vyberiete aj v Shooos.sk. Z Asics nedisponujeme v Shooos outdoor alebo bežeckými teniskami. Zato u nás však nájdete dobrý výber lifestyle a fashion Asics.

Názov Asics pochádza z latinskej frázy "Anima Sana In Corpore Sano". Ide o citát rímskeho satirika Iuvenalia a znamená. "V zdravom tele zdravý duch"

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS