0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 1201A050-022
Farba: svetlohnedé / Light Brown

Asics Gel-Lyte III OG

130 
online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Tenisky GEL-LYTE™ III OG sa opäť objavujú so svojím originálnym tvarom a konštrukciou, ktorá sa objavila na začiatku 90. rokov. Silueta GEL-LYTE™ III OG, ktorú navrhol Shigeyuki Mitsui v roku 1990, zahŕňa aplikáciu s rozdeleným jazykom, ktorá bola pôvodne inšpirovaná topánkou GEL-LD RACER™. Topánka navyše obsahuje tlmiacu jednotku s technológiou GEL® v päte, ktorá zlepšuje absorpciu nárazov a pomáha poskytovať trvalé pohodlie.

Vlastnosti produktu
Dizajn s rozdeleným jazykom
Nubukový zvršok
Horná konštrukcia podobná originálu
Štvrťový panel a popruh na päte
Technológia GEL®
Odpruženie poskytuje vynikajúcu absorpciu nárazov
Firmu Asics založil v roku 1949 Onitsuka Kihachiro. Pôvodne išlo o "mladšiu sestru" Onitsuka Tiger. Dnes je však vďaka výborným športovým a lifestale modelom jedna z najdôležitejších obuvníckych firiem na svete.

Najobľúbenejšie sú modely Asics Gel Lyte, Asics Gel Saga, Asics Aaron alebo Gel Kayano Trainer. Z týchto si vyberiete aj v Shooos.sk. Z Asics nedisponujeme v Shooos outdoor alebo bežeckými teniskami. Zato u nás však nájdete dobrý výber lifestyle a fashion Asics.

Názov Asics pochádza z latinskej frázy "Anima Sana In Corpore Sano". Ide o citát rímskeho satirika Iuvenalia a znamená. "V zdravom tele zdravý duch"

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS