0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: HL7Y1-9696
Farba: šedé / Grey

Asics Gel Lyte MT

-50% 150 

75 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Doprava zdarma od 80€
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
ASICS, an acronym derived from the Latin phrase, Anima Sana In Corpore Sano - a sound mind in a sound body. Staying true to the philosophy by which it was founded, every ASICS innovation, every concept, every idea is intended to create the best product. Our mission is to become the number one brand for the sports enthusiast. To accomplish this, we pledge to continue to make the best product; striving to build upon our technological advances and pushing the limits on what we can learn from the body and its needs in athletic gear. We pledge to bring harmony to the body and soul.
Firmu Asics založil v roku 1949 Onitsuka Kihachiro. Pôvodne išlo o "mladšiu sestru" Onitsuka Tiger. Dnes je však vďaka výborným športovým a lifestale modelom jedna z najdôležitejších obuvníckych firiem na svete.

Najobľúbenejšie sú modely Asics Gel Lyte, Asics Gel Saga, Asics Aaron alebo Gel Kayano Trainer. Z týchto si vyberiete aj v Shooos.sk. Z Asics nedisponujeme v Shooos outdoor alebo bežeckými teniskami. Zato u nás však nájdete dobrý výber lifestyle a fashion Asics.

Názov Asics pochádza z latinskej frázy "Anima Sana In Corpore Sano". Ide o citát rímskeho satirika Iuvenalia a znamená. "V zdravom tele zdravý duch"

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5

Recenzie od zákazníkov

4/5
Anonym
9.12.2018
 
5/5
Anonym
29.11.2018
 

Súvisiace produkty

© SHOOOS