0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 1011B608-003
Farba: čierne / Black

Asics GEL-Trabuco 11 GTX

-30% 170 

119 

online (Skladom)
obchod Bratislava
2 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Topánka TRABUCO MAX™ 2 čerpá inšpiráciu z konceptu technológie a toho, ako ju možno zosynchronizovať s prírodou, aby sa uvoľnila myseľ a telo. Pokračuje v poskytovaní pokročilých úspor energie a tlmiacich vlastností, ktoré vám pomôžu navigovať sa po chodníkoch s menšou námahou.​

Do medzipodošvy bola pridaná technológia FF BLAST™ PLUS, ktorá umožňuje bezproblémovú absorpciu nárazov a zároveň poháňa vašu hybnosť vpred. Tento materiál tiež vytvára dynamickejší pocit, ktorý pomáha udržiavať topánku ľahkú.​

Technológia GIDESOLE™ je strategicky umiestnená tak, aby vytvárala ľahký pohyb dopredu. Okrem toho je vedecky dokázané, že pomáha zvýšiť váš potenciál bežať ďalej a zároveň spotrebovať menej energie.

Štýl #: 1011B606.001
Technika a funkcie
Zvršok zo žakárovej sieťoviny
Pomáha zlepšovať priedušnosť a pohodlie

Najmenej 50 % hlavného vrchného materiálu obuvi je vyrobených z recyklovaných materiálov, aby sa znížilo množstvo odpadu a emisií uhlíka.
Vložka sa vyrába procesom farbenia v roztoku, ktorý znižuje spotrebu vody približne o 33 % a emisie uhlíka približne o 45 % v porovnaní s konvenčnou technológiou farbenia.

Technológia GUIDESOLE™
Pomáha šetriť energiu
Technológia FF BLAST™ PLUS
Tlmenie vytvára mäkšie pristátie a citlivejšiu špičku
Podošva ASICSGRIP™
Zlepšuje odolnosť
Vložka OrthoLite™
Poskytuje mäkké pohodlie pri nastupovaní
Reflexné detaily
Navrhnuté na zlepšenie viditeľnosti pri slabom osvetlení
Zvršok z priedušnej sieťoviny

Firmu Asics založil v roku 1949 Onitsuka Kihachiro. Pôvodne išlo o "mladšiu sestru" Onitsuka Tiger. Dnes je však vďaka výborným športovým a lifestale modelom jedna z najdôležitejších obuvníckych firiem na svete.

Najobľúbenejšie sú modely Asics Gel Lyte, Asics Gel Saga, Asics Aaron alebo Gel Kayano Trainer. Z týchto si vyberiete aj v Shooos.sk. Z Asics nedisponujeme v Shooos outdoor alebo bežeckými teniskami. Zato u nás však nájdete dobrý výber lifestyle a fashion Asics.

Názov Asics pochádza z latinskej frázy "Anima Sana In Corpore Sano". Ide o citát rímskeho satirika Iuvenalia a znamená. "V zdravom tele zdravý duch"

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS