0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 1192A074-100
Farba: biele / White

Asics Gel Saga

-60% 120 

48 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Vráťte čas späť, keď si obujete dámsku lifestylovú obuv ASICS Tiger GELSAGA. Tieto klasické tenisky, ktoré boli pôvodne uvedené na trh v roku 1991 a sú súčasťou novej generácie kolekcie ASICS Lifestyle, boli prerobené do mestského pouličného štýlu ako inšpirácie pre zmenu – bez toho, aby si pokazili pôvodný dizajn jazyka a goliera.

Inovácia inšpirovaná športom a technológia ASICS GEL poskytujú optimálny komfort, či už sa chystáte na seriózne nakupovanie alebo na párty do skorých ranných hodín. Noste ich kdekoľvek vďaka medzipodrážke EVA, ktorá tlmí nárazy, a dizajnu novej generácie, ktorý zaručene vzbudí pozornosť.

Zručný na ulicu, neporovnateľne pohodlný a tiež všestranný. Dámska lifestylová obuv ASICS Tiger GELSAGA nesmie chýbať v šatníku každej mestskej ženy.

Technológia ASICS GEL
Kompresne tvarovaná medzipodrážka EVA
Ikonický motív ASICS Tiger
Tradičný dizajn jazyka a goliera
Firmu Asics založil v roku 1949 Onitsuka Kihachiro. Pôvodne išlo o "mladšiu sestru" Onitsuka Tiger. Dnes je však vďaka výborným športovým a lifestale modelom jedna z najdôležitejších obuvníckych firiem na svete.

Najobľúbenejšie sú modely Asics Gel Lyte, Asics Gel Saga, Asics Aaron alebo Gel Kayano Trainer. Z týchto si vyberiete aj v Shooos.sk. Z Asics nedisponujeme v Shooos outdoor alebo bežeckými teniskami. Zato u nás však nájdete dobrý výber lifestyle a fashion Asics.

Názov Asics pochádza z latinskej frázy "Anima Sana In Corpore Sano". Ide o citát rímskeho satirika Iuvenalia a znamená. "V zdravom tele zdravý duch"

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5

Recenzie od zákazníkov

5/5
Anonym
15.7.2019
 
4/5
Anonym
4.7.2019
 
© SHOOOS