0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 1201A477-400
Farba: modré / Blue

Asics Lyte Classic

-20% 85 

68 

Vypredaný

3 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Topánka LYTE CLASSIC™, ktorá vychádza z estetiky tenisiek GEL-LYTE™ III, je tvorená historickými detailmi, ktoré vzdávajú hold archívu ASICS.
Kompletná s retro značkou ASICS na jazyku a päte, táto topánka je vyrobená z semišového a sieťovaného make-upu, ktorý implementuje perforované akcenty pozdĺž presahov prstov.

Táto teniska, ktorá je zjednodušená konštrukciou medzipodošvy EVA™, je vyrobená tak, aby poskytovala trvalé pohodlie a podporu.
S odkazom na rozpoznateľné detaily z dedičstva ASICS sa tenisky LYTE CLASSIC™ objavujú ako nová silueta s mestskou príťažlivosťou.
Firmu Asics založil v roku 1949 Onitsuka Kihachiro. Pôvodne išlo o "mladšiu sestru" Onitsuka Tiger. Dnes je však vďaka výborným športovým a lifestale modelom jedna z najdôležitejších obuvníckych firiem na svete.

Najobľúbenejšie sú modely Asics Gel Lyte, Asics Gel Saga, Asics Aaron alebo Gel Kayano Trainer. Z týchto si vyberiete aj v Shooos.sk. Z Asics nedisponujeme v Shooos outdoor alebo bežeckými teniskami. Zato u nás však nájdete dobrý výber lifestyle a fashion Asics.

Názov Asics pochádza z latinskej frázy "Anima Sana In Corpore Sano". Ide o citát rímskeho satirika Iuvenalia a znamená. "V zdravom tele zdravý duch"

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS