0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: HY7U1-0808
Farba: zelené / Green

Asics Tiger Aaron

-49% 65 

33 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
AARON je topánka s jednou nohou v minulosti a druhou pevne tu a teraz. Získajte pevnú štruktúru a klasický štýl pre elegantný a pohodlný vzhľad s podpornou podrážkou inšpirovanou basketbalom. Pridajte tieto topánky do svojho najlepšieho šatníka na voľný čas a poprechádzajte sa nimi aj cez víkendy a večery. Pripojte sa k generáciám športových fanúšikov, ktorí blikajú ikonickými pruhmi ASICS, a urobte tichý, ale silný efekt, ktorý usmerňuje basketbalové hviezdy minulosti. VLASTNOSTI: - Klasický tvar s ikonickými pruhmi ASICS
Firmu Asics založil v roku 1949 Onitsuka Kihachiro. Pôvodne išlo o "mladšiu sestru" Onitsuka Tiger. Dnes je však vďaka výborným športovým a lifestale modelom jedna z najdôležitejších obuvníckych firiem na svete.

Najobľúbenejšie sú modely Asics Gel Lyte, Asics Gel Saga, Asics Aaron alebo Gel Kayano Trainer. Z týchto si vyberiete aj v Shooos.sk. Z Asics nedisponujeme v Shooos outdoor alebo bežeckými teniskami. Zato u nás však nájdete dobrý výber lifestyle a fashion Asics.

Názov Asics pochádza z latinskej frázy "Anima Sana In Corpore Sano". Ide o citát rímskeho satirika Iuvenalia a znamená. "V zdravom tele zdravý duch"

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS