0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 1202A390-100
Farba: ružové / Pink

Asics Tiger Runner

-39% 70 

43 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Topánka TIGER RUNNER™ je navrhnutá tak, aby poskytovala príjemné odpruženie a nastavenie mysle. Táto topánka, ktorá si vypožičala komponenty z tenisky TARTHER™, kopíruje vzhľad bežeckej obuvi, ktorá bola populárna v 80. rokoch. Zvršok tejto siluety, tvorený tradičným pretekárskym plochým dizajnom, spája obloženie zo syntetickej kože so sieťovanými podložkami, čím sa dodáva vzhľad.

VLASTNOSTI PRODUKTU
Poťahy zo syntetickej kože
Priedušné podložky zo sieťoviny
Inšpirácia pre bežcov
Najmenej 50 % hlavného vrchného materiálu obuvi je vyrobených z recyklovaných materiálov, aby sa znížilo množstvo odpadu a emisií uhlíka.
Vložka sa vyrába procesom farbenia v roztoku, ktorý znižuje spotrebu vody približne o 33 % a emisie uhlíka približne o 45 % v porovnaní s konvenčnou technológiou farbenia.
Firmu Asics založil v roku 1949 Onitsuka Kihachiro. Pôvodne išlo o "mladšiu sestru" Onitsuka Tiger. Dnes je však vďaka výborným športovým a lifestale modelom jedna z najdôležitejších obuvníckych firiem na svete.

Najobľúbenejšie sú modely Asics Gel Lyte, Asics Gel Saga, Asics Aaron alebo Gel Kayano Trainer. Z týchto si vyberiete aj v Shooos.sk. Z Asics nedisponujeme v Shooos outdoor alebo bežeckými teniskami. Zato u nás však nájdete dobrý výber lifestyle a fashion Asics.

Názov Asics pochádza z latinskej frázy "Anima Sana In Corpore Sano". Ide o citát rímskeho satirika Iuvenalia a znamená. "V zdravom tele zdravý duch"

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS