0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: BG-002-FG
Farba: šedé / Grey

Chrome Citizen Messanger Bag

-30% 195 

137 

Vypredaný

10 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Originálna messenger taška, testovaná na ulici profesionálnymi messengermi od roku '95. Taška Citizen, navrhnutá s ikonickou sponou bezpečnostného pásu s rýchlym uvoľnením a čalúneným ramenným popruhom s 5 tyčami pre pohodlie, poskytuje ľahký prístup k vášmu výstroju. S 24 litrami priestoru, vnútorným organizačným panelom, bezpečnými vreckami na zips a plávajúcou vložkou vedra pre mokré/suché oddelenie je taška Citizen Messenger stvorená na každodenné nosenie. Prostredníctvom nášho programu Citizen Chrome ide 5 % z každého predaja Citizen na zlepšenie našich komunít. Vyzerajte dobre, robte dobre.

Po zostrojení našej prvej série tašiek v polovici 90. rokov nás omrzelo ťahať ťažké tašky cez hlavu a rozhodli sme sa nájsť lepší spôsob. Navštívili sme miestne autovrakovisko, začali sme zo starých áut vyrezávať pásy a ikona bola na svete. Dostatočne pevné, aby zostali pripútané, ale ľahko sa uvoľňujú, keď potrebujete vyliezť z výstroja.
IKONICKÁ SPONKA S RÝCHLEM UVOĽŇOVANÍM S PRUŽNÝM INTEGROVANÝM OTVÁRAČOM NA FĽAŠE
24L CROSSBODY NOSENIE S ĽAHKÝM PRÍSTUPOM
PRIEMYSELNE PEVNÉ PRÍSLUŠENSTVO S HÁČKOM A SÚČKOU MONTÁŽ RAMENNÝ POPRUH
S MONTÁŽNYMI SLUČKAMI NA DAISY-REŤAZ
REFLEXNÉ KOMPRESNÉ POPRUHY NA ZABEZPEČENIE NÁKLADU
S ĎALŠÍMI REFLEXNÝMI HITKAMI PRE ZVÝŠENIE VIDITEĽNOSTI
DOPORUČUJE VÄČŠINU 15-palcových notebookov, ODPORÚČANÉ VLNOVANÉ RUKÁVY
NYLONOVÁ škrupina S PU BRÁNOU, DWR POVRCHOVOU VLOŽKOU
CHRÁŇTE SVOJ VÝSTROJ PRED SVETROM AŽ SMERNÝM DAŽĎOM
LEGENDÁRNA KVALITA, DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA
KAŽDÝ NÁKUP OBČANSKÉHO MESENGER POMÁHA FINANCOVAŤ NAŠE OBČANSKÉ GRANTY CHROMU, KTORÉ SA POSKYTUJÚ ĽUĎOM, KTORÉ AKTÍVNE PRACUJÚ, ABY NAŠE MESTÁ ZLEPŠILI.
Tenisky Chrome Industries sú jednotkou pre city bajkerov. Väčšinou ide o obuv z cordury, nepremokavú veľmi funkčnú, praktickú a dizjnovú. Obuv, ktorá je fajn na chodenie do mesta, ale tiež na bike. "For bike & bar" - znie heslo firmy zo San Francisca.

Obuv a doplnky Chrome máme ako jediní na Slovensku a pravdepodobne aj v Čechách. Momentálne je to iba zopár modelov, keďže myšlienka firmy a tiež jej produkty sa nám páčia, chceli by sme zastúpenie Chrome v Shooos rozšíriť. Ak sa Vám Chrome páči, prídite si pozrieť do obchodu na Miletičovu v Bratislave aj tričká Chrome. Tie na webe nemáme, musíte si prísť vybrať sami.

Keďže Chrome a kultúŕa city bajkov, kuriérov je neoddeliteľne prepojená. Organizovali sme v Shooos nultý ročník Gold Sprintu. Pozrite sa sami, ako vyzeral Goldsprint made in Shooos.

Chrome Industries je svetovým výrobcom messenger bagov a batohov. Je to sesterská značka KEEN (založil ho ten istý chlapík v Bouldri v Colorade). Firma sa nakoniec presídlila do Mekky citybajkerov - San Francisca. V roku 2010 založila monobrandovú predajňu v Manhattane v New Yorku. Dnes sú obchody Chrome Industries v Chicagu, Portlande, Seattli, Minneapolis, San Franciscou, Denveri a Washington, DC. Máme tú česť predstaviť Vám niektoré produkty Chrome Industries aj v Shooos v Bratislave.

Chrome získal meno vďaka kvalitným produktom na denné využitie pre náročných (kuriérov na bikoch v každom počasí) zákazníkov. Chrome je v prvom rade funkčná, užitočná a trvanlivá značka. Messenger bagy majú napríklad doživotnú záruku a podobne. Na produktoch sú vždy použité najkvalitnejšie a trvácne materiály, ako oceľ, Cordura, bezpečnostné pásy z áut na ramenách tašiek. Mini-Metro, Citizen a Metropolis bagy majú charakteristickú a pre Chrome jedinečnú bezpečnostnú oceľovú pracku, ktorá zároveň funguje ako otvárač na fľašky od piva.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS