0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: BG-236-ALLB
Farba: čierne / Black

Chrome Industries Niko Camera Backpack

-14% 200 

172 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Existuje dôvod, prečo toľko pouličných, akčných a dobrodružných fotografov miluje súpravu Niko Camera Pack od prehliadača Chrome. V skutočnosti ich je niekoľko. Po prvé, je to balík fotoaparátov, ktorý tak nevyzerá. Nízkoprofilový, nenápadný vzhľad nepriťahuje príliš veľa pozornosti – ani prípadných zlodejov. Rovnako ako všetky tašky od Chrome, aj ona spája mimoriadne pevnú konštrukciu so štýlom. Napriek tomu ukrýva množstvo funkcií, s prispôsobiteľnými modulárnymi prepážkami, ktoré poskytujú priestor pre fotoaparáty, objektívy, pamäťové karty, tablety, notebooky a ďalšie. Je dostatočne všestranný, aby ste si ho mohli vziať na cesty na dlhšie výlety, no zároveň dostatočne kompaktný na to, aby ste ho mohli nosiť aj na bicykli alebo skateboarde. A na základe spätnej väzby od používateľov má táto najnovšia verzia tiež aktualizovaný otvor pre ľahší prístup a viac vonkajších vreciek

NAJLEPŠÍ FOTOBATOH V OKOLO - Batoh Niko je nízkoprofilové a nenáročné puzdro na fotoaparát s množstvom funkcií, vrátane zadného panelu z peny EVA pre pohodlie a priedušnosť.

KOMPLETNÝ BAL NA FOTOAPARÁTY – S priestorom pre tony fotoaparátov, objektívov, tabletov a 13-palcovým polstrovaným puzdrom na laptop; Niko Pack je pripravený na týždne na cestách alebo na točenie sa po meste pri natáčaní akcie.

PRISPÔSOBTE SA SVOJIM POTREBÁM - Má odnímateľné a prispôsobiteľné vnútorné modulárne prepážky pre rôzne kombinácie prevodoviek; tiež vybavený vonkajšími popruhmi pre statívy, skateboardy a iné veľké predmety

POHODLIE V PRÁCI – Rýchlo prístupný horný zipsový otvor a zadný panel so vstupom na zips umožňujú ľahký prístup k fotoaparátu okamžite.

NÍZKOPROFILOVÝ POUZDRO NA FOTOAPARÁT – Udržujte svoje vybavenie diskrétne v tomto balení fotoaparátu, ktorý tak nevyzerá, a chráňte svoje vybavenie vďaka odolnej konštrukcii z balistického nylonu 1050d a vnútornej plachte 400d.

Rozmery (V x Š x H): 50,8 x 25,4 x 17,78 cm

Objem: 23L

Hmotnosť: 1,39 kg

Veľkosť notebooku: do 13"

Priestor na notebook (V x D): 24,13 x 35,56 cm

Tenisky Chrome Industries sú jednotkou pre city bajkerov. Väčšinou ide o obuv z cordury, nepremokavú veľmi funkčnú, praktickú a dizjnovú. Obuv, ktorá je fajn na chodenie do mesta, ale tiež na bike. "For bike & bar" - znie heslo firmy zo San Francisca.

Obuv a doplnky Chrome máme ako jediní na Slovensku a pravdepodobne aj v Čechách. Momentálne je to iba zopár modelov, keďže myšlienka firmy a tiež jej produkty sa nám páčia, chceli by sme zastúpenie Chrome v Shooos rozšíriť. Ak sa Vám Chrome páči, prídite si pozrieť do obchodu na Miletičovu v Bratislave aj tričká Chrome. Tie na webe nemáme, musíte si prísť vybrať sami.

Keďže Chrome a kultúŕa city bajkov, kuriérov je neoddeliteľne prepojená. Organizovali sme v Shooos nultý ročník Gold Sprintu. Pozrite sa sami, ako vyzeral Goldsprint made in Shooos.

Chrome Industries je svetovým výrobcom messenger bagov a batohov. Je to sesterská značka KEEN (založil ho ten istý chlapík v Bouldri v Colorade). Firma sa nakoniec presídlila do Mekky citybajkerov - San Francisca. V roku 2010 založila monobrandovú predajňu v Manhattane v New Yorku. Dnes sú obchody Chrome Industries v Chicagu, Portlande, Seattli, Minneapolis, San Franciscou, Denveri a Washington, DC. Máme tú česť predstaviť Vám niektoré produkty Chrome Industries aj v Shooos v Bratislave.

Chrome získal meno vďaka kvalitným produktom na denné využitie pre náročných (kuriérov na bikoch v každom počasí) zákazníkov. Chrome je v prvom rade funkčná, užitočná a trvanlivá značka. Messenger bagy majú napríklad doživotnú záruku a podobne. Na produktoch sú vždy použité najkvalitnejšie a trvácne materiály, ako oceľ, Cordura, bezpečnostné pásy z áut na ramenách tašiek. Mini-Metro, Citizen a Metropolis bagy majú charakteristickú a pre Chrome jedinečnú bezpečnostnú oceľovú pracku, ktorá zároveň funguje ako otvárač na fľašky od piva.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS