0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: BG-313-FG
Farba: šedé / Grey

Chrome Industries Urban Ex 2.0 Rolltop 30L

-16% 170 

143 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Náš ľahký 100% zváraný vodotesný rolovací batoh s polstrovaným puzdrom na notebook určený na prieskum mesta. Vezmite si všetko, čo potrebujete pre dobrý deň v meste.

Keď ste vonku v daždi, musíte mať svoje vybavenie na zámku. Náš Rolltop Urban Ex 2.0 vám poskytuje ochranu suchého vaku, ktorý je odolný voči našej patentovanej vrúbkovanej zváranej konštrukcii, aby sa voda nedostala von, tento batoh zvládne všetko. Urban Ex 2.0 Rolltop 30L má polstrované puzdro na notebook, reflexné pútka a vylepšený dizajn ramenných popruhov, ktorý je pohodlnejší a prispôsobivejší ako ktorákoľvek taška, ktorú sme doteraz vyrobili. Je čas upgradovať na Urban Ex 2.0.

100% zváraný vodotesný rolovací batoh
Polstrované puzdro na notebook sa zmestí až do 15" zariadenia
Reflexné upevňovacie slučky pre u-uzamknutie a uloženie
Ergonomické popruhy s jarmom pre rozloženie záťaže
Špičková suchá taška na dochádzanie

Tenisky Chrome Industries sú jednotkou pre city bajkerov. Väčšinou ide o obuv z cordury, nepremokavú veľmi funkčnú, praktickú a dizjnovú. Obuv, ktorá je fajn na chodenie do mesta, ale tiež na bike. "For bike & bar" - znie heslo firmy zo San Francisca.

Obuv a doplnky Chrome máme ako jediní na Slovensku a pravdepodobne aj v Čechách. Momentálne je to iba zopár modelov, keďže myšlienka firmy a tiež jej produkty sa nám páčia, chceli by sme zastúpenie Chrome v Shooos rozšíriť. Ak sa Vám Chrome páči, prídite si pozrieť do obchodu na Miletičovu v Bratislave aj tričká Chrome. Tie na webe nemáme, musíte si prísť vybrať sami.

Keďže Chrome a kultúŕa city bajkov, kuriérov je neoddeliteľne prepojená. Organizovali sme v Shooos nultý ročník Gold Sprintu. Pozrite sa sami, ako vyzeral Goldsprint made in Shooos.

Chrome Industries je svetovým výrobcom messenger bagov a batohov. Je to sesterská značka KEEN (založil ho ten istý chlapík v Bouldri v Colorade). Firma sa nakoniec presídlila do Mekky citybajkerov - San Francisca. V roku 2010 založila monobrandovú predajňu v Manhattane v New Yorku. Dnes sú obchody Chrome Industries v Chicagu, Portlande, Seattli, Minneapolis, San Franciscou, Denveri a Washington, DC. Máme tú česť predstaviť Vám niektoré produkty Chrome Industries aj v Shooos v Bratislave.

Chrome získal meno vďaka kvalitným produktom na denné využitie pre náročných (kuriérov na bikoch v každom počasí) zákazníkov. Chrome je v prvom rade funkčná, užitočná a trvanlivá značka. Messenger bagy majú napríklad doživotnú záruku a podobne. Na produktoch sú vždy použité najkvalitnejšie a trvácne materiály, ako oceľ, Cordura, bezpečnostné pásy z áut na ramenách tašiek. Mini-Metro, Citizen a Metropolis bagy majú charakteristickú a pre Chrome jedinečnú bezpečnostnú oceľovú pracku, ktorá zároveň funguje ako otvárač na fľašky od piva.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS