0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Birkenstock Mayari

Kvalitné kožené papuče nemeckého remeselného spracovania - Birkenstock Mayari. Mayari je jedinečný model s individuálne fixovanými špičkami. Papuče Birkenstock majú korkovú stielku, ktorá poskytuje podporu chrbtice. Sú ideálne na nosenie počas dňa. Vyskúšajte Birkenstock Mayari a určite si ich obľúbite.

Sandále, čo chránia klenbu

To najpodstatnejšie na tejto nemeckej firme, prečo si ju zákazníci obľúbili, je prístup a najmä kvalita topánok a sandál. (tvoria 90% produkcie) Sandále Birkenstock sa varábajú stále v Nemecku a používajú sa na ne top materiály. Či už ide o prémiovú kožu, vegánsku kožu, recyklovaný polyuretán (modely EVA atď), alebo korok, zákazníci sa môžu spoľahnúť na kvalitu. Z vlastnej skúsenosti vieme, že sandálky Birkenstock budete nosiť počas celého letného obdobia a nedáte na ne dopustiť. Lacné lisované modely z jedného kusu gumy sa hodia tiež ako papuče.

Birkenstock sa však stali známymi tiež kvôli flexibilnej podpore klenby. Klenba chodidla je dôležitá z hľadiska celkového postavenia tela a najmä záťaže na chrbticu. Topánky, alebo vložky, ktoré neposkytujú oporu v klenbe sa skôr či neskôr prejavia v deformácii chrbtice. Túto vlastnosť vystihli v Birkenstocku už na začiatku 20. storočia, odkedy topánky neustále zlepšujú. V 60-tych rokoch vstúpil Birkenstock na americký trh a dnes ide o globálnu firmu s koreňmi v Nemecku. 

Zaujímavosťou Birkenstock je: totožný model sandál robia pre rôzne typy nôh. Ak máte veľmi úzku nohu, zvoľte radšej narrow fit, ak máte širšiu nohu, zvoľte regular fit. 

Pánske aj dámske korkové sandále

Korková podrážka namiesto ortopedickej vložky. Klenbu podrží lepšie ako akákoľvek lisovaná vložka do topánok. Ak potrebujete v obuvi stráviť v interiéri, práci viac hodín, najvhodnejšie sú tiež Birkenstock. Preto si tieto pánske aj dámske sandále obľúbili lekári, zubári, ľudia pracujúci v kancelárskych officoch veľkých firiem. 

Ak máte záujem niektoré sandále Birkenstock nájdete aj medzi zľavneným tovarom. Pozrite si preto výpredaj Birkenstock a nájdete tam skutočne unikátne modely.

Viac o Birkenstock sa dozviete aj v týchto článkoch:

V dnešnom blogu sme si pre vás pripravili pár tipov my aka srdce a esencia nášho tímu, ak to tak môžem skromne nazvať. Moje meno je Katka a už pár mesiacov sa úpenlivo snažím napísať niekoľko životaschopných blogov/ pracujem na najnovších shooos blogoch. Spolu s Hankou, ktorú už určite mnohí poznáte z instagramových fotografií, a ktorá stojí nielen za chodom instagramových a facebookových príspevkov, ale taktiež za ich fotografickým a umeleckým obsahom, sme si pripravili niekoľko osobných tipov, o ktoré by sme sa s Vami rady podelili.
Home Office je jedno z najviac skloňovaných slov tohto roka. Trávite doma pre súčasnú situáciu s Koronou neúmorne viac času ako zvyčajne? Viete o niekom, kto je na Home Office? Máme pre Vás niekoľko tipov na vianočné darčeky pre ľudí, čo musia robiť z domu.

Sandále Birkenstock patria k ďalšej udržateľnej firme, ktorú v Shooos obdivujeme a preto aj predávame. Birkenstock predstavuje obuv a najmä kvalitné sandále (zväčša korková podrážka + kožený zvršok), ktoré držia klenbu chodidla v dôsledku čoho sa nedeformuje chrbtica. Birkenstock sa dodnes vyrábajú v Nemecku. 

© SHOOOS