Black Friday Week

Zľavy až 70% počas celého týždňa. Kúpte darčeky počas posledného novembrového týždňa. Pripravili sme pre Vás ceny s mimoriadnymi zľavami 10 až 70-percent. Vyberte si zo stoviek zľavnených produktov. Oblečte sa na zimu so Shooos.

Vyber si podľa % zľavy!

Napočítali sme veľmi zaujímavé čísla. V kategórii zliav 60- až 70-percent nájdete až 420 produktov. Väčšinou posledné kusy, ale veríme, že si vyberiete. Viac veľkostí nájdete potom so zľavami 40-60%. Ponuka je veľmi široká. Keď sa Michal pustí do preceňovania tovaru, nevie skončiť. #misozlavnil :DVyber si podľa značky!

Niečo špeciálne z každej značky. Nižšie Vám ponúkame výber z brandov, pri ktorých máme najširšiu ponuku tenisiek a oblečenia. Kompletný zoznam značiek nájdete tu: Značky v SHOOOSOblečenie sa tiež hodí

Batohy a oblečenie v zľavách. ChromeIndustries, fairtrade streetwear Makia, alebo Dedicated. Urban lifestyle zo značky The North Face či Maloja.Veselé nakupovanie a príjemný výber darčekov na Vianoce, ale tiež v super cene na každodenné nosenie pre seba a svojich kamarátov. Ceny platia do vypredania. Prinášame Vám to naj, výber toho najlepšieho oblečenia, tenisiek a topánok. Pripravili sme pre Vás iba tie najkrajšie kúsky, ktoré by sme sami nosili. Váš tím Shooos.

© SHOOOS