Nemecký adidas plní plán na 120%. Plánom je každý rok vydať novú siluetu topánky Takto vznikli NMD, Prophere, Deerupt a najnovšie aj modelová rada adidas P.O.D. S3.1. Nasledovníka NMD budeme čoskoro obdivovať z výkladov top fashion obchodov na celom svete. Čo to znamená?

Odhalenie tenisiek prišlo už dávno, začiatkom roka 2018. Prvá kolekcia bola naplánovaná na 3Q 2018 s release 13. júna. Nová silueta, P.O.D. S3.1, spod troch pruhov s futuristickými podrobnosťami disponuje odvážnou BOOST pätou a tvrdým vystužením klenby nôh.

Unikátny vzhľad je doplnený zaujímavou dvojdielnou podrážkou: čierna TPU vpredu a silná biela Boost v zadnej časti, ktorú držia spolu vyššie uvedené neónové plastové figúrky. Pozrite sa na tento zbrusu novú tenisovú pätu Boost. Prvý OG model je k dispozícii v čiernej farbe s modrými detailami. Zvršok je z čiernej sieťoviny s troma prúžkami.

Oproti teniskám adidas NMD majú P.O.D jednu veľkú výhodu. Pokiaľ pri NMD-čkach je celá podrážka boostová, pričom máte pocit, že ochrana klenby nie je dostatočná a tá Vám padá, nová verzia tenisiek to zásadne zmenila. P-O-D majú klenbu opretú o tzv. Point of Deflection Bridge, ktorý je z plastu. Klenba sa neprepadne. Päta tenisiek je pritom stále z BOOST technológie a pohodlné sú minimálne tak isto ako NMD. 

adidas P.O.D S3.2 - futuristická teniska P.O.D.

O dva roky neskôr, ako adidas uviedol na trh model S3.1 prišiel s inovovanou teniskou a to adidas P.O.D S3.2. Tieto tenisky prinášajú pohodlnnosť ako svoju prioritu č. 1. Vyznačujú sa modernizovanou medzipodrážkou, na ich ľahkom sieťovinovom zvršku s koženými vrstvami sa vyníma neprehliadnuteľná silikónová potlač a nesú sa na responzívnom tlmení Boost, ktoré obnovuje energiu pri každom kroku.

Asymetrická vložka s potlačou, medzipodrážka P.O.D. System s tlmením Boost, spevnenie strednej časti chodidla z materiálu EVA. Viaceré modely S3.2 spolu so zlacnenými teniskami S3.1 nájdete v kategórii - adidas P.O.D. - S3.1 na Shooos.sk.Pripravili sme si pre teba tenisky s medzipodrážkou P.O.D. System, ktorá spája to najlepšie z tlmenia z 90. rokov a moderného streetového štýlu. Sú inšpirované dedičstvom adidas a vyznačujú sa úpletovým zvrškom na pohodlné obopnutie a spevnenie chodidla.

PÄTA BOOST
Naša špičková technológia dostáva v tobolkovej pätovej časti novú úlohu a pri dopade chodidla na zem sa stará o maximálny zážitok z pohybu a neprekonateľné pohodlie.

DIEL POINT OF DEFLECTION BRIDGE
Diel Point of Deflection Bridge je inšpirovaný technológiou Torsion System a tobolkovej konštrukcii spodnej časti dodáva dávku stability a flexibility na čo najprirodzenejší pohyb chodidla.

PREDNÁ ČASŤ HIGH REBOUND EVA
Materiál High Rebound EVA prináša jemné a responzívne tlmenie do prednej časti, čím efektívne zabezpečuje maximálne pohodlie od päty až k špičke.

© SHOOOS