0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

adidas: Päť najlepších pánskych tenisiek adidas

Ako experti vieme, čo je momentálne in. Tu je pätica pánskych tenisiek adidas, ktoré by ste mali vziať do svojho predvýberu, keď si chcete kúpiť nové tenisky. Pánske tenisky adidas, najmä retro kolekcia adidas Originals predstavuje špičku ľadovca. V posledných rokoch ide v prípade, napríklad tenisiek NMD, o model č. 1 na celom svete. 

#1 adidas NMD 

Tenisky adidas NMD - moderná lifestylová obuv vyrobená z najmodernejších technológií, ktoré vzdávajú hold životného štýlu adidasovým archívnym modelom, ako sú Micro Pacer, Rising Star a Boston Super. 

Inšpirovaný a posilnený minulosťou sa NMD teší na novú budúcnosť - budúcnosť, ktorá sa neustále vyvíja pre tvorcov v pohybe.

Pri navrhovaní NMD sa mantrou stal pohyb. Koncept priniesol do mestskej krajiny dedičstvo adidas a inovatívne technológie. Topánky NMD majú zvršok Primeknit, ktorý poskytuje novú úroveň sily, pružnosti a stability na podrážkach Boost. Najcitlivejšie odpruženie vôbec- Boost poskytuje pohodlie počas celodenného nosenia. Navrhnutý pre životný štýl bez hraníc, NMD využíva minulosť na definovanie budúcnosti dizajnu obuvi.

Kúpte si topánky adidas NMD a pokračujte na svojej ceste k novej budúcnosti.

adidas NMD

#2 adidas Nite Jogger

Tenisky Nite Jogger - Silueta značky adidas Originals “Nite Jogger” je kombináciou klasických prvkov s modernými dizajnovými detailami - vytvorenými a navrhnutými tak aby poskytli nositelovi jeho viditeľnosť aj v tme pomocou reflexných detailov po celej topánke.

Reflexné detaily boli použité na šnúrkach, 3-pruhovom značení, podpätku a zvýraznení prekrytí, aby sa dokonale hodili do mestského prostredia a k nočnému životu každého človeka.

adidas Nitejogger

#3 adidas Stan Smith

Histórii tejto ikonickej teniske sme už venovali jeden blog (5 najznámejších retro tenisiek adidas), teraz sa pozrieme na znovuobnovenie jeho výroby po dvojročnej pauze. V roku 2014 došlo k vzkrieseniu modelu Stana Smitha. Keď bola silueta Stan Smith takmer všade vypredaná adidas rozdistribuoval model influencerom, ktorí sa postarali o ich veľký návrat. Novými ambasádormi boli hviezdy ako Pharell Williams, ktorý navrhol aj niekoľko sérií Stana Smitha, Ellen DeGeneres alebo Gisele Bündchen

V roku 2014 ho opätovne uviedli do predaja vo vybraných obchodoch a plán priniesť “hype” bol úspešný. Dynamika a neustále udržiavanie modelu v kurze odvtedy neutícha a objavili sa spolupráce s dizajnérmi ako Yohji Yamamoto, Raf Simmons či Jeremy Scott. Aj v Shooos sme si tento model obľúbili, a povedzme si úprimne, kto z vás nepozná Stana Smitha alebo už niekedy nepremýšľal o kúpe tenisiek, ktorých sa od roku 1971 predalo viac ako 50 miliónov párov?

adidas Stan Smith

#4 adidas Yung

Rímsky básnik Vergilius kedysi povedal: „šťastie praje pripraveným“. Táto schopnosť riskovať a zostať sebavedomým a odvážnym uprostred neistoty sú vlastnosťami, ktoré odlišujú tvorcov od sledovateľov. Byť odvážny však zároveň znamená mať vyžarovanie, ktoré vzbudzuje rešpekt, obdiv a úctu.

Tvorcom s veľkým T pri tvorbe tenisiek bol vždy adidas. Prírastok Yung je dôkaz. Bežecká teniska inšpirovaná 90. rokmi, prichádza s retro atmosférou.

Odvážny a bezstarostne výstredný model Yung zachytáva rebelantského ducha 90. rokov. Zvlnené prekrytia a pružná koža poskytujú podporný tlmený pocit, ktorý sa na nohách nosí dobre a prináša pohodlie.

Tenisky Yung v robustnom štýle majú rôzne farebné škály, od jednoduchých až po výrazné, farebné modely. Trojitá biela edícia vyzerá pekne čisto a dá sa nosiť v rôznych kombináciách bez toho aby stratili svoj štýl.

Tenisky adidas Yung

#5 adidas Ultraboost

Poslednými z pánskych tenisiek adidas, ktoré sme vybrali do zoznamu, sú neuveriteľne pohodlné  adidas Ultraboost

Na jednej strane všetci vieme, že Ultraboost je bežecký model, ale vo svojom modeli „19“ bola populárnejšia medzi ľuďmi, ktorí ich nosili počas bežných dní, čo z nich urobilo viac než populárne tenisky. Preto spoločnosť adidas pridala k Ultraboost 20 väčšie odpruženie, väčšiu odozvu pri každom kroku a skutočné pohodlie.

Ďalším faktorom, vďaka ktorému bol posledný adidas Ultraboost 19 taký obľúbený, bola jeho široká škála modelov a ich originalita. To ale pokračuje aj pri modeli Ultraboost 20 spoluprácou ISS National LAB s adidas. Topánky sa inšpirovali nekonečnom a novými technológiami. Touto spoluprácou tak vzniká spojenectvo dvoch najinovatívnejších organizácií, čím sa snažia o podporu a dosahovanie najlepších športových výkonov. Účelom tejto spolupráce je ponúknuť model, ktorý môžete nosiť ako chcete bez ohľadu na to či máte práve chuť na šport alebo prechádzku mestom. 

Vďaka vrchnému dielu založenému na technológii Primeknit sa topánka dokonale prispôsobí vašej nohe. Podrážka disponuje 20% vyšším zosilnením. Poskytne jedinečné odpruženie na každom kroku. Okrem toho posilňuje určité špecifické oblasti pre dokonalú podporu vďaka technológii Tailored Fiber Placement.

Nakoniec samotné farby a dizajn ich robia jednoducho veľkolepými. Vďaka svetlej podrážke vynikneš kdekoľvek, alebo sa môžeš rozhodnúť pre all black model pri ktorom vynikne jeho dizajn. Vyber si svoje aj ty. 

adidas Ultraboost

© SHOOOS