0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

adidas Sobakov - tenisky venované Majstrovstvám sveta vo futbale

Majstrovstvá sveta vo futbale začali - tu je špeciálna edícia adidas originals venovaná ruským Majstrovstvám sveta. Tenisky vychádzakú z futbalovej legendy a pripomínajú kultový model adidas Predator Precision sfúzovaný s teniskami adidas Kamanda.

adidas Sobakov na Shooos.sk

Ďalší model adidas určený do siete fashion specialist, ktorý sa inšpiroval ihriskom. Nová silueta sa volá Sobakov a je inšpirovaná kopačkami zmiešanými s Tubularmi a modelom Kamanda. Nový model venovaný Majstrpvstvám sveta je na svete.

Release modelu je 13. júna 2018 a súvisí priamo s MS v Rusku. Maloobchodná cena je 120€, čo robí model prístupným širšej verejnosti. Distribúcia je však striktne limitovaná a k dispozícii je iba v niektorých obchodoch na svete.

Sobakov má čierny pletený zvršok s koženými detailami na jazyku a päte. Unikátny dizajn troch pruhov adidas sa obtáča aj okolo päty aj v bielej koži. Zvršok je umiestnený na unikátnej gumenej podrážke. Tenisky nápadne pripomínajú model Kamanda, ktorý mal release v decembri 2017. Obrázky adidas Sobakov si pozrite nižšie.
Moderná futbalová kultúra rozhodne nezaostáva a tenisky Sobakov sú toho jasným dôkazom. Majú elastický úpletový zvršok, pýšia sa zaoblenými reflexnými 3 prúžkami a dotvára ich neprehliadnuteľná podrážka z tvarovanej gumy.

Spomienka na futbalovú legendu
Zaoblené 3 prúžky a vychýlené šnúrky pripomínajú kultové detaily modelu adidas Predator Precision zo začiatku tretieho tisícročia.

Jedinečný look Sobakov
Tvarovaná podrážka s vlnitým vzorom rybej kosti modelu Sobakov vyráža dych.

Asymetrický úpletový zvršok s reflexnými 3 prúžkami
Gumená podrážka inšpirovaná kopačkami
Medzipodrážka z ľahkého materiálu EVA s tvarovanými bočnými stranami

© SHOOOS