0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

adidas Ultraboost x Lego - limitovaná kolekcia

Aj v roku 2022 priniesol adidas spoluprácu s firmou LEGO na bežeckej siluete tenisiek adidas Ultraboost. Tieto výborné klasiky môžete okrem kvalitného tréningu využiť ako zberateľský kúsok.

Beh je váš čas na hranie. A ak by ste to nevedeli rozoznať podľa farieb a dizajnu kociek LEGO®, tieto bežecké topánky adidas vytvorené v spolupráci s LEGO Group sú o hre. Hra a pohodlie. Pretože nič nemusí prekážať v dobrom čase. Plyšová medzipodrážka Boost sa stará o odpruženie a podošva Continental™ Better Rubber vyvažuje rýchle pohyby so stabilným uzemnením.

Tento produkt je vyrobený z Primegreen, série vysokovýkonných recyklovaných materiálov. 50% zvršku je z recyklovaného materiálu.

Zatiaľ čo adidas ZX 8000 už upustil od šesťdielneho balenia, ktoré odkazuje na klasické LEGO odtiene, táto zostava UltraBoost sa odchyľuje od tónového prístupu vyššie uvedenej kolekcie. 

Biely základ používa pre variácie inšpirované modrými a červenými tehlami, pričom zostávajúce možnosti žltých a zelených tehál majú zvršok z čiernej sieťoviny. Každý pár má čipkované klietky a päty v príslušnej tehlovej farbe, ktoré sa chvália zdobeným dizajnom pripomínajúcim hrbolčeky na obľúbených hračkách. 

Priradená farba sa aplikuje aj na šnúrky ako pridaný nádych jasu. Pre žltý a červený pár je penová medzipodrážka BOOST tónovaná tak, aby zodpovedala akcentom základne. To ponecháva ďalšie dva návrhy na zafarbenie semišového prekrytia na špičke, aby sa zavŕšil dizajn.

© SHOOOS