0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

adidas ZX 1K Boost - nový život tenisiek so silnou tradíciou

Podľa firmy adidas predstavuje modelová rada ZX novú kapitolu v živote adidas. Ide o tenisky silno ovplyvnené tradíciou, zároveň s niekoľkými novými technológiami, ktoré sa osvedčili na bežeckých, ale aj niektoržch lifestyle modeloch. Novinkou sú najmä modely adidas ZX 2K a adidas ZX 1K. Všetky nájdete aj na Shooos.sk. 
adidas ZX 1K sú najmä ultrapohodlné tenisky. Zaujmú tiež svojim vzhľadom, ktorý je vo svete tenisiek jedinečný. V spoločnosti adidas hovoria, že sa snažia udržať krok s dobou, svet sa neustále vyvíja a preto aj tenisky musia stále inovovať. Zvršok tenisiek je z priedušnej úpletovej sieťoviny. Patria do radu ZX, ktorý spája technológie a kultúru už od 80. rokov, a vyznačujú sa medzipodrážkou s tlmením z materiálov Boost a EVA. Počas celého dňa by v nich malo byť náramne pohodlne. 
Modelové rady ZX
Modelová rada tenisiek ZX zahŕňa napríklad tieto kolekcie: adidas ZX 420, adidas ZX 500, adidas ZX 700, adidas ZX 1000, adidas ZX 4000, adidas ZX 6000, adidas ZX 8000, adidas ZX 10000, adidas ZX Torsion, adidas ZX Flux. Je ich neúrekom, čo myslíte? Okrem toho tenisky s podrážkou vytlačenou na 3D tlačiarni dostali ešte navyše prívlastok 4D!
Celkovo na Shooos disponujeme stovkami tenisiek adidas ZX. Stačí si kliknúť na niektorú z kategórii, trošku viac sa porozhliadnuť a vybrať si. Tenisky adidas ZX 1K a adidas ZX 2K Boost predstavujú novú kapitolu v ZX. Táto kapitola ZX predstavuje ZXience prostredníctvom novej dimenzie poddajnosti a pohodlia, farieb a gradientov, ktoré vytvárajú neodolateľný look.
adidas ZX 1K Boost
Ktorí tenisky adidas ZX sú pre Vás najlepšie?
Ak chceš zažiť návykovú poddajnosť a pohodlie, vyber si najnovší model ZX 2K Boost. Každý pár kombinuje prvky radu ZX s technológiou Boost a prináša zážitok, ktorý sa dá len precítiť, nie pochopiť. Ak máš skôr radšej retro štýl, tenisky ZX 2K Flux sú pre teba ako stvorené. Spájajú estetiku z 80. a 90. rokov, pridávajú pohodlie medzipodrážky Adiprene X a majú elegantný dizajn inšpirovaný archívmi adidas. Model ZX 2K 4D má špičkovú medzipodrážku, ktorá sa postará o unikátne pohodlie a neprehliadnuteľný look. V rade teniske ZX na teba čaká dokonalé pohodlie a kultový štýl, ktorý dotvorí každý tvoj outfit.
adidas ZX 1K Boost
© SHOOOS