0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Ako vyzerajú tenisky Converse Pride? Limitované kúsky plné pestrých farieb

24.6.2021 12:42

Na počesť slobody a LGBT komunity prišiel takisto, ako každý rok, aj teraz Converse s limitovanou edíciou Converse Pride. Dúhové farby na všetkých modeloch tenisiek sa tento rok nadmieru vydarili. Oficiálne ide už o šiestu kolekciu Converse Pride. Tento rok pripomína individuálnu cestu každého človeka, ktorá spočíva v hľadaní radosti a slobody v jednoduchom bytí sám sebou.

Do tejto kolekcie je zapojených niekoľko siluet, vrátane Chuck 70, Chuck Taylor All-Star vo vysokých, nízkych a plošných modeloch, Run Star Hike, ktorý sa ocitol v Pride prevedení vôbec po prvý raz. Poctou Pride sú dúhové grafiky a detaily. Niektoré sa týkajú iba šnúrok, sú jemné a nájdete ich až po detailnom skúmaní, iné dúhové prevedenie je veľmi výrazné, napríklad na modeli Chuck Taylor 70. 

Na oslavu každoročného úsilia spoločnosti Converse Pride kolekcia 2021 oslavuje individuálnu cestu každého človeka k hľadaniu radosti a slobody v tom, že je sám sebou. Táto zbierka prináša výhody dlhoročným partnerom spoločnosti Converse na celom svete i na miestnej úrovni vrátane spoločností It Gets Better Project, Ali Forney Center, BAGLY a OUT MetroWest.

© SHOOOS