ARKK Copenhagen - škandinávsky štýl obuvi v Shooos.sk

ARKK Copenhagen je značka, ktorá Vám prináša štýl v podobe škandinávskej tenisky. Predstavuje minimalistickú siluetu tenisky, ktorá Vás odlíši z davu bez ohľadu na to, kam idete. ARKK je móda, štýl a sebadôvera v kombinácii s pohodlnými mestskými teniskami.

ARKK Copenhagen prichádza priamo z Dánskej Kodane, kde sú vyrábané podľa severského minimalistického dizajnu. Značka predstavuje popredné myslenie a nekonečné dobrodružstvo, pričom sa inšpiruje cestovaním a objavovaním nových miest. Výber ARKK Copenhagen na Shooos.sk:

Obuv Arkk Copenhagen

ARKK Copenhagen je značka obuvi známa svojim jednoduchým štýlom a jednotnými farbami, pričom dominujú biele a čierne tenisky. Najúspešnejší je model "Raven" v prevedení Nubuck alebo Mesh. Pokiaľ potrebujete nenáročnú obuv na prechádzky do mesta, vyskúšajte si v obchode aj ARKK. Jednoduchosť sa premieta do pohodlnosti. Veď polovica Dánov a Škandinávie nosí obuv ARKK. 

Tvorcov tenisiek z Kodane inšpirovali najmä retro tenisky a oblečenie so severskými detailami, ktoré sú charakteristické pre značku ARKK Copenhagen. V Shooos.sk máme predovšetkým modely ARKK Raven Mesh alebo Nubuck. Táto exkluzívna verzia klasického modelu Raven má luxusnú kožu Nubuck a vlastné detaily ARKK. Jeden tón zvršku je všetko jednoduchosť a minimalizmus, zatiaľ čo gumová spodná podrážka vyniká kontrastom. Všetko to je o stabilite a pohodlí. Obuv stojí na podrážke STABLE-E15. V jadre modelu Raven sú jemné detaily a jednoduchosť, ako napríklad jemné značky pod šnúrkami.

Jednoduché. Čisté. Minimalistické. 

Tenisky ARKK sa dajú vystihnúť troma slovami: Jednoduché. Čisté. Minimalistické. Toto sú slová, ktoré najlepšie vystihujú severskú značku tenisiek Arkk Copenhagen. Značku založili dvaja kamaráti z detstva v Kodani. Inšpirovali sa štýlom ulice. Posledné 2 roky, ktoré sa zrodili čisto z nespokojného hľadania tenisiek vyjadrujúcich ich osobný štýl, sa zamerali na vytvorenie ich idey dokonalého páru obuvi.

Spojením svojich skúseností z módy a túžby po jednoduchom a minimalistickom štýle vyvinuli svoj vlastný dizajn. Podmienkou bolo tiež v maximálnej miere pri obuvi využiť nové technológie. Zásadné modely v ARKK Copenhagen: Raven, Axion, Pykro, Apextron, Asymtrix. Spoločnosť Arkk Copenhagen sa zameriava predovšetkým na streetwear a vnáša do svojej reprezentácie značky každodenné situácie a nositeľnú filozofiu.© SHOOOS