0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Budúcnosť Vans: tenisky Vans EVDNT

21.6.2021 16:55

V polovici júna prišiel Vans s novinkou: Tenisky Vans Ultimate Waffle začínajú uplne novú modelovú radu nadupanú technológiami a čistým štýlom. Futuristický dizajn obsahuje technológiu Ultimate Waffle, ktorá obsahuje polstrovanú medzipodrážku UltraCush, vnútornú stabilizačnú vložku, ktorá ponúka stabilný postoj v každom teréne. 

Priesvitná podrážka je navrhnutá s klasickou waffle potlačou Vans pre optimálnu odolnosť a priľnavosť na povrchu, čím sú tenisky absolútne stabilné na doske. Model EVDNT vyzdvihuje neformálny dizajn tenisiek s prémiovými kvalitami, vďaka ktorým sú pohodlné aj počas dlhého a celodenného nosenia.

Vans EVDNT

EVDNT sú príjemné a dobre sadnú. Ľahko sa nosia, noha sa cíti ako v papučiach. Na povrchu výrazne držia, čo presvedčí každého s doskou. Tenisky super vyzerajú, lifestyle spojený s vysokým výkonom. Maximálna kombinácia odpruženia a odolnosti. Zvršok z kombinácie semišu a sieťoviny.

Tenisky ponúkajú vylepšenú priedušnosť, zatiaľ čo vstavaná vložka poskytuje ešte väčšiu podporu tam, kde to potrebujete. Okrem všetkého tohto pohodlia je skutočným vrcholom tejto všestrannej novej obuvi priesvitná podrážka, ktorá predstavuje vnútornú medzipodrážku s jedinečným vzhľadom a dojmom „čo vidíte, to je to, čo dostanete“.

• Novo navrhnutá priesvitná podrážka

• Formovaná medzipodrážka / stielka pre dokonalé prispôsobenie

• Vstavaná stopka pre ďalšiu podporu

• Semiš a vyrobená sieťovina pre priedušný a jedinečný zvršok

• Asymetrický vamp

ULTIMATEWAFFLE - ako vyzerá táto jedinečná podrážka?

UltimateWaffle je jednoznačne dokonalá kombinácia bezkonkurenčnej podpory vďaka vnútornej stopke, zabudovanému tlmeniu nárazov a dokonalej priľnavosti.

Vans EVDNT

Vans EVDNT

Vans EVDNT

© SHOOOS