0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

By Garment Makers: Udržateľnosť je životný štýl

13.4.2021 0:37

Značka, ktorá je presvedčená, že udržateľnosť nie je voľba alebo životný štýl, konečne prichádza aj do nášho obchodu. By Garment Makers je škandinávska udržateľná značka, ktorej náplň práce predstavuje výroba udržateľnej módy dostupnej pre všetkých.

Cieľom značky je taktiež vystúpiť z konvenčného módneho piemyslu a venovať sa takzvanej slow fashion móde, prostredníctvom používania organickej bavlny za dostupné ceny pre všetkých zákazníkov.

By Garment Makers

Značka ktorá si zakladá na absencii magazínovvých reklám, či bilbordou je taktiež GOTS certifikovaná. Takáto certifikácia predstavuje popredný svetový štandard spracovania textílií vyrobených z organických vlákien. Definuje environmentálne kritériá na vysokej úrovni v celom dodávateľskom reťazci organických textílií a vyžaduje tiež dodržiavanie sociálnych kritérií. Hybnú silu pre túto značku predstavuje najmä cieľ vyrábať vysoko kvalitné udržateľné základné pánske odevy a znižovať zbytočné náklady pri tvorbe týchto kúskov. Každé rozhodnutie ktoré značka urobí je podmienené zabezpečeniu vždy etickej ponuky pánskeho oblečenia za prijateľné ceny, s vysokou životnosťou a kvalitou.

By Garment Makers

Tieto kvalitné nadčasové kúsky v zemitých farbách nájdete konečne aj u nás. Zaručene ich vzhľadom na ich dlhú životnosť a kvalitu ocenia všetci milovníci kvalitného a a férovo ušitého oblečenia za príjemné ceny.

© SHOOOS