0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Camper: svieže, kožené topánky pre široké nohy

10.5.2021 15:01

Pestrofarebné topánky z prémiovej kože, to je Camper. Modely ako Peu a Pelotas, ktoré znejú exoticky a tak trochu... Španielskom? Camper je nová značka v Shooos, ktorú sme obdivovali už niekoľko rokov a teraz sa po prvýkrát už reálne objavila v našom obchode. Španielov poznáme kvôli kvalitným topánkam a krásnym dizajnovým obchodom, ktorých majú viac ako 400 po celom svete. Každý obchod venovali jednému architektovi a všetky sú svojim spôsobom jedinečné.

Dejiny obuvi Camper

Lorenzo Fluxa založil firmu Camper v roku 1975 na Malorke. Spoločnosť na Malorke dodnes sídli a expeduje svoje výrobky. Lorenzo reagoval na tvoriaci sa dopyt po "sviežich" topánkach. S bohatým dedičstvom v obuvníckej výrobe vznikla jedinečná značka plná rozmanitosti a kontrastu, ktorú dnes obdivuje celý svet.

Počiatky spoločnosti sa začali prvýkrát v roku 1877, keď starý otec Lorenza Antonio Fluxa, zručný švec, cestoval z Malorky do Anglicka a vrátil sa s prvými šijacími strojmi na Ostrove a s novým duchom inovácie.

Topánky Camper sú stále navrhované a vyvíjané na vidieku v srdci Mallorky. Tu pracuje mladý tvorivý tím spolu s remeselníkmi na vytvorení približne 500 modelov každú sezónu.

Teraz vo svojej štvrtej generácii sa stopa značky rozšírila po celom svete s obchodmi vo viac ako 40 krajinách.

Obuv Camper - dejiny


Stručne o Camper

Obuv Camper pochádza zo Španielska. Južná nátura a kreativita sa prejavila aj na modeloch tejto už skoro 50 rokov existujúcej obuvníckej firmy. Kvalitné a väčšinou aj kožené topánky predstavujú symbiózu medzi obuvou a bosou nohou . Držia klenbu a pokiaľ aj máte širšie chodidlá, Campery sa prispôsobia. Kolekcia disponuje veľmi pestrými farbami ako sa na Španielov patrí.

Medzi najobľúbenejšie modely a bestsellery patria Camper Peu, Camper Pelotas, či Camper Twins, alebo širšia ponuka dámskych sandálov. Vyberiete si u nás z najširšej ponuky dámskych ale aj pánskych topánok Camper pričom disponujeme jedinečnými modelmi, ktoré chýbajú v ostatných obchodoch. Camper je známy tiež dizajnovými obchodmi po celom svete.

© SHOOOS