Čiapka Carhartt WIP - darček na poslednú chvíľu

Čiapka Vás nestojí majland a istotne sa ňou teenagerom zavďačíte. Aj preto, že majú v láske, limitované a svojské veci a tiež preto, že Carhartt WIP nosí množstvo celebrít, napríklad Kanye West, Rihanna, Bella Hadid, Jamie Foxx a Drake.  

Čiapky Carhartt WIP v obchode Shooos

Najznámejším produktom Carhartt WIP je pletená čiapka s logom Carhartt uprostred. S takýmto vyobrazením svojej identity začali práve v Carhartt WIP a až neskôr ich nasledovali aj iné značky (alebo lyžiari v Svetovom pohári, či Bode Miller s otáznikom na čele, keď zháňal sponzora)

Čiapky Carhartt WIP

Carhartt sa stal ikonou popkultúry. Dnes má Carhartt WIP obchody po celom svete a je nemožné neuvidieť túto značku v mestách ako Tokyo, Los Angeles, alebo Londýn. Ročne predá Carhartt niekoľko miliónov svojich pletených čiapok. Bestsellerom sú aj v našich končinách. Na chladné počasie si každý v meste musí dopriať kúsok workwearu Carhartt WIP.

Vy teraz môžete urobiť radosť svojim blízkym, pretože takouto štýlovou a relatívne lacnou čiapkom sa ako darčekom zavďačíte. Praktická a zároveň IN.

Čiapky Carhartt WIP

Čiapky Carhartt WIP

© SHOOOS