DesignYourKanken - kreatívna súťaž v dizajnovaní batohov Fjällräven Kånken

13.1.2021 17:50

Koncom novembra 2020 prebehla na Instagrame pod hlavičkou Shooos x Doke súťaž #DesignYourKanken. Cieľom bolo nadizajnovať svoj vlastný batoh Fjällräven Kånken.  Inšpiráciou mohli byť batohy Kånken Art, alebo tiež dizajnér Doke, ktorý súťaž promoval cez svoj instagramový kanál DokeTV.

  • Trvanie súťaže: 27.11.-3.12.2020

  • Kde: #DesignYourKanken tag na Instagrame

  • Počet jedinečných návrhov: 90

Veríme že viete kto sme my – Shooos. Taktiež veríme že vám nemusíme predstavovať Dokeho, ale ak by sa tu náhodou našiel niekto, kto ho ešte nepozná, objasníme. Doke je slovenský graffiti umelec, ktorý sa preslávil najmä na svojom YouTube kanály, vďaka svojím graffiti vlogom. Ak ho ešte nesleduješ, odporúčame začať.

Ako už asi mnohí dobre viete, koncom novembra ste sa u nás na instagramovom profile mohli zapojiť do súťaže o radu skvelých Fjällräven produktov. Pravidlá súťaže boli jednoduché, no zároveň veľmi náročné: nakresli svoj design Kanken ruksaku, postni svoj návrh s popisom #DesignYourKanken, označ nás a vyhraj.

Súťažiaci si mohli za odmenu odniesť produkty ako napríklad: Kanken backpack, Kanken Sling,  Kanken Hip Pack alebo Kanken wallet. Na naše veľké potešenie si svoje maliarske ruky potrápili približne 90 súťažiaci. Predviedli ste nám naozaj obrovské množstvo skvelých dizajnov a práve preto, sa teraz chceme o niektoré z nich s vami podeliť. 

Samozrejme nemôžeme zabudnúť na našich víťazov. Pôvodne mali byť obdarovaní iba dvaja z vás, no počas zasielania vašich návrhov sme si to rýchlo rozmysleli. Polovičku našich výhercov vyberal Doke, druhú polovičku náš random generátor. Netreba už ďalších slov, toto sú naši víťazi.

Víťazné návrhy podľa Dokeho gusta:

Design your Fjallraven Kanken

Víťazné návrhy podľa gusta random generátoru:

Design your Fjallraven Kanken

No a na záver, by sme sa vám všetkým čo ste sa zapojili a podelili sa s nami o svoje návrhy, chceli poďakovať a taktiež ešte raz pogratulovať víťazom. Už teraz sa na vás tešíme pri ďalšej súťaži.

Design your Fjallraven Kanken

Design your Fjallraven Kanken

Design your Fjallraven Kanken

Design your Fjallraven Kanken

Design your Fjallraven Kanken

Design your Fjallraven Kanken

© SHOOOS