0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Limitovaná kolekcia Converse x Keith Haring

24.6.2021 11:56

Amerického popartového umelca Keith Haringa pozná z ilustrácii dnes už skoro každý. Pred časom sme priniesli limitovanú kolekciu Dr. Martens x Keith Haring. Štylizované Haringove postavičky sa však objavujú aj na teniskách Converse. Kolekciu Converse x Keith Haring nájdete na Shooos.sk

Čierne skice postavičiek sa nachádzajú na každom z nosných modelov: Chuck Taylor All Star, Chuck Taylor ´70, tričkách alebo čiapke a tiež na Chuck Taylor Run Star Hike a teniskách Pro Leather. Vyberie si každý. Ak už disponujete klasickými Converskami, vyberte si limitovaný kúsok, zato v jednoduchom a peknom dizajne. 

Haringova kľúčová a okamžite rozpoznateľná estetika a práca javia dominantne na štyroch modeloch. Jeho štýl predstavuje zmysel pre tvorivosť a sebavyjadrenie, pričom pôsobí ako prostriedok na podporu a zastupovanie utláčaných komunít, pretože práca je zábavná a slobodomyseľná, ale stále priťahuje vašu pozornosť.

Haring sa stal slávnym v rozvíjajúcej sa graffiti scéne v New Yorku a na svoju prácu často využíval billboardy a rôzne povrchy, steny, napríklad stanice metra. Uvedené limitované tenisky Converse však dnes predstavujú plátno, na ktoré môže Haring naniesť svoje hravé postavy. Pokrývajú celý zvršok Chuck 70, Pro Leather a All Star v klasickom čierno-bielom vzhľade s červenými detailami.

© SHOOOS