Zľavnené topánky a tenisky?

7.5.2012 13:35

Zľavnené topánky a tenisky si nepozerajte len v kamenných obchodoch. Najväčšie výpredaje získate online. Pozrite si ponuku zľavnenej obuvi v Shooos.sk. Výpredaje máme pre Vás na jednom mieste. 

- výpredaj obuvi - 30%

- výpredaj obuvi - 40%

- výpredaj obuvi - 50%

Kamenný obchod Shooos nájdete na Miletičovej ulici č. 5 v Bratislave. Okrem dobrej mexickej kávy a čaju si u nás môžete vyskúšať topánky a tenisky značiek adidas, Converse, Nike, Vans, Palladium, Dr. Martens, alebo oblečenia Carhartt WIP, The North Face, Fjallraven, Makia a iné. Radi v shope privítame aj Vášho psíka. Určite nezostane smädný.

Najbližšie sa s nami stretnete na premiére bikového filmu Strength in Numbers. Shooos.sk tu bude mať efektný dizajnový stánoček s topánkami, so špeciálnymi premiérovými zľavami.

Áno, pokojne nás volajte výpredajoví králi. Tenisky, ktoré Vám predávame vo výpredaji sú za minimálne ceny, často na hranici našich nákladov (niektoré dokonca predávame so stratou). 

Dúfame, že si u nás nájdete tenisky, ktoré sa Vám zapáčia a pomôžeme Vám vytvoriť svoj outfit na mieru. Ponúkame kvalitné značkové a originálne oblečenie. Značkové tenisky nie sú žiadne fakes, môžete ich do 30 dní vrátiť a samozrejmosťou je doba reklamácie počas dvoch rokov od kúpy produktu. Ako jeden z mála slovenských obchodov Vám prinášame skutočnú hodnotu, za ktorú si platíte.

Tenisky, čo si objednáte zo Shooos k Vám prídu v priemere do dvoch dní od doručenia. Ešte v deň objednávky ich zabalíme a pošleme. 

Výpredaj tenisiek a obuvi. Outlet

© SHOOOS