0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Nepremokavé s doživotnou zárukou?

Batohy Chrome Industries!!

Výborný dizajn. Chrome Industries nájdete iba v Shooos.sk. Nepremokavé s doživotnou zárukou. Detaily ako zapuzdrené zipsy, nezničiteľné kovové pracky, popruhy z bezpečnostných pásov v autách. Reflexné prvky, drobnosti, ktoré ocenia bikeri. Made in USA - to je samozrejmosť!
POZRI CHROME BAGS >>
Modely batohov a messenger bagov od Chrome Industries
Chrome makes the best cargo hauling bags in the business

1. Nepremokavé

Zvršok z Cordury, vnútro pogumované. Do gumy zapuzdrené zipsy. Vaše foťáky a notebook budú viac ako v pohode. Už sa nemusíte obávať, či nepremoknú!
POZRI PONUKU CHROME >>
Nepremokavé, waterproof, zapuzdrené!

2. Kovové pracky

Detaily a pracky na batohoch sú kovové, aby sa nelámali. Už kultovou je oceľová pracka s logom, ktorá tvorí imidž firmy. 
POZRI PONUKU CHROME >>
Kovové pracky, 100% funkčnosť, 150% dizajn!

3. Detaily navrhnuté bajkermi 

Popruhy z pásov z automobilov, kovové upínania, čo sa nelámu, úchytky na nadrozmerné veci, sieť na prilbu, reflexné farby a celé časti batohu, množstvo priečinkov, každý batoh je iný a čímsi výnimočný!
EŠTE NEROZHODNUTÝ ?? >>

Vitajte v rodine Chrome Industries!

50% produkcie Chrome vyrába v Amerike a teda hrdo nesie označenie Made in USA! Chrome je malá firma, jedna veľká rodina. V Európe obchody Chrome nenájdete, momentálne sú len v San Franciscu, New Yorku a US kontinente, kde je kultúra city bikov viac rozšírená!
Vitajte v Chrome rodine!
© SHOOOS