0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

New Balance 574 Retro Bright Pack

2.8.2022 14:49
New Balance uvádza na trh novú paletu tónov, ktorá túto sezónu zdobí ikonické modely 574. Paleta, ktorá dodáva topánke retro nádych, sa skladá z kombinácie sivých a červených odtieňov. Topánka si zachováva mnoho pôvodných detailov a zostáva tak verná svojmu pôvodnému dedičstvu.

Zvršok je inšpirovaný 80. a 90. rokmi, pričom na jazyku sa nachádza značka s nápisom "NB" v kombinácii s prémiovým semišovým lemovaním. Semiš pokrýva väčšinu spodnej časti zvršku. Jasne červenú farbu možno vidieť na logu na bočnej strane a na päte v zadnej časti. Šnúrky a špička v krémových odtieňoch dotvárajú tento model spolu s bielou vintage medzipodrážkou.
---------------------

New Balance launches a new tonal palette to decorate the iconic 574 silhouettes for the season. Giving the shoe some retro elements, the palette is made up of a gray and red set of hues. The shoe retains many of its original details to stay true to its original heritage. The upper references eras such as the 80s and 90s with the tongue tag branding reading "NB" paired together with premium suede paneling. It starts at the quarters and covers most of the lower portion of the upper. The bright red color can be seen in a double stacking design by the logo on the sidewall and the heel tab at the back. Cream hues make up the laces and toe box as it all sits on top of vintage white midsoles. 
© SHOOOS