0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Novesta predstavila novú kolekciu

Česko-slovenská značka Novesta, ktorá už niekoľko sezón vyrába úžasné tenisky, predstavila v Prahe kolekciu na jar a leto 2012. Oproti minulosti sa design Juraja Šušku, Lukáša Belianského a Lucii Havašovej stal populárnym. Kedysi sme Novestou disponovali v Shooos. Dnes Vám tenisky tohto slovenského výrobcu z Partizánskeho, s bohatou históriou a tradíciou už neponúkame.

Namiesto Novesty si vychutnajte v Shooos tenisky Converse, menovite Chuck Taylor All Star a ďalšie klasiky. Asi ste nevedeli, ale práve Conversky, adidas alebo Palladium Boots sa masovo produkovali v továrni Novesta v Partizánskom. Denne viac ako desaťtisíc kusov opustilo túto fabriku a smerovalo do rôznych kútov sveta.

V letnej kolekcii nemôžu chýbať tenisky Star. Ide o redizajn starej československej športovej klasiky zo 60-tych rokov, ktorú nosili športovci, mládež, aj vojsko. Od pôvodných topánok sa však líšia konštrukciou, aj materiálom: obsahujú napríklad ortopedickú stielku. K dispozícii je 6 farebných variant pre ženy a 5 pre mužov.

Súčasťou kolekcie sú aj najrôznejšie limitované edície. Už vlani vznikli v spolupráci s firmou Popular pruhované modely. Tento rok nás čaká plno prekvapení. Jedným z nich je kolekcia navrhnutá režisérom a dizajnérom Christopherom Cicconom, ktorý je známy predovšetkým ako brat speváčky Madonny. Svoju kolekciu príde odprezentovať do Prahy v júni.

Za vyskúšanie rozhodne stoja aj modely Paskal, Winter Star, Dave,  alebo Superb, ktoré vychádzajú z hiphopovej subkultúry.

Tenisky Novesta

© SHOOOS