0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Novinky Dr. Martens: Vysoké podrážky Bex a Quad

Rebelstvo je srdcom Dr. Martens už šesť desaťročí. Tieto kolekcie sú poctou vzdorným, neochvejným nositeľom, ktorí túto značku inšpirujú.

Dvojica Bex Stud čerpá z punkového dedičstva Dr. Martens - vychádza z nespočetného množstva spôsobov, akými bola obuv Dr. Martens v priebehu rokov prispôsobovaná. 8-dierkové DM 1460 a 3-dierkové DM 1461 boli doplnené vynikajúcimi funkciami a značkovými detailmi šnúrok inšpirovanými predošlými dekádami. Sú postavené na odvážnej podrážke BEX, vďaka ktorej vyniknete. Model Stud 1460 Bex je zakončený skriptovanou pätkou AirWair. Obe topánky sú vyrobené z odolnej kože Fine Haircell a zakončené nezameniteľným žltým lemovým prešívaním.

Obrovské podrážky ďalšej dvojice topánok z novej kolekcie Dr. Martens spôsobujú rozruch. Kolekcia Quad Retro Max si zachováva neodpustiteľný prístup k podrážke Quad. Túto sezónu stúpa model DM 1460 Pascal do nových výšok - vyvýšený na 2,3 -palcovej podrážke Quad Max v čiernej alebo optickej bielej koži Pisa. Odpružujúce podrážky s neporovnateľným vplyvom.

Kolekcia Quad Retro Max obsahuje dvoch headlinerov: modely DM 2976 Max a 20-dierkové DN 1B60 Max. Topánky 1B60 Max jsú vyrobené z mäkkej kože Pisa a môžu sa pochváliť výrazným systémom dvojitého šnurovania so značkovými detailmi a vnútorným zipsom pre ľahšie obúvanie.

2976 Max sú klasické DM Chelsea topánky s pridaním zaujímavého detailu na boku. Vyrobené z odolnej Buttero kože so širokým zipsom na jednej strane. Kolekcia Quad Retro Max má tiež klasické DM pútka s nápisom AirWair a charakteristické žlté stehy.

© SHOOOS