adidas Originals: Päť futuristických modelov

Pozrite si päť tenisiek adidas Originals, ktoré považujeme za najkrajšie, ikonickejšie a futuristickejšie. Sú to adidas Ultraboostadidas NMDadidas Nite Joggeradidas Deerupt a adidas Ozweego.

adidas je neuveriteľná značka, ktorá tu bola dávno pred vynálezom modernej tenisky. Založil ju takmer pred 100 rokmi Adolf „Adi“ Dassler, teda pod menom „adidas“. Ich klasické tenisky mali vďaka štýlovým dizajnom, pohodlnému noseniu a vysoko kvalitnej konštrukcii neuveriteľnú výdrž.

Najlepšie tenisky adidas sa rovnako hodia na basketbalové zápasy ako aj k formálnejšiemu pracovnému oblečeniu. Ikonický dizajn troch pásov značky je okamžite rozpoznateľný, nech už idete kamkoľvek. V súčasnosti niektoré s nových modelov posúvajú značku ďalej do budúcnosti. 

Zoznámte sa s najlepšími topánkami adidas ktoré sa oplatí pridať do vášho šatníka.

1. adidas Ultraboost 20  - najlepšia voľba na voľný čas

Nový rad tenisiek adidas Ultraboost 20 od svojho uvedenia na trh získali stovky 5-hviezdičkových recenzií na stránkach Amazon a adidas. Aj keď sú tieto bežecké topánky v rôznych farebných prevedeniach, celočierna farebná klasika určite nebude krok vedľa. Tieto tenisky na voľný čas  môžete nosiť na cvičenie doma či v posilňovni, pri behaní alebo nakupovaní. Pozrite si všetky zaujímavé farebné odtiene a vyberte si ten, ktorá vám najlepšie vyhovuje!

Tenisky Ultraboost 20 majú nový a pokročilý zvršok Primeknit s technológiou Tailored Fibre Placement (TFP), vďaka ktorej sú vlákna umiestnené s milimetrovou presnosťou, čo zabezpečuje maximálny výkon, nízku hmotnosť a absolútne spevnenie tam, kde to najviac potrebuješ. adidas Ultraboost je zďaleka najpohodlnejšou bežeckou obuvou adidas. Pokiaľ teda hľadáte bežeckú obuv s maximálnym komfortom, mal by vám adidas Ultraboost 20 pristáť vo vašej nákupnej taške. 

adidas Ultrabost

2. adidas NMD_R1 - najlepší štýl

adidas NMD a namä modelová rada adidas NMD_R1 sú štýlové tenisky, okolo ktorých môžete vytvoriť zaujímavý outfit. Sú pohodlné vďaka zosilnenej podrážke, majú ponožkovú návlekovú konštrukciu a dostatok klasického štýlu ktorý zvýrazňuje moderne prvky roku 2020. Klasická biela s gumovou podrážkou alebo s inou farebnou alternatívou budete tvoriť štýlovú dvojicu.

tenisky NMD3. adidas Nite Jogger - najlepšia vychádzková obuv

Tenisky Nite Jogger s novým vzhľadom a farebným prevedením pre rok 2020 je skvelým príkladom premostenia nových a klasických topánok. Podrážka s konštrukciou a zosilnením prichádza ako nová vlna, ale štýl zvršku je ako z videa 80-tych rokov. Voľný zvršok je pohodlný a jeho využitie oceníte pri prechádzkach mestom. Ak hľadáte štýlové tenisky na každodenné nosenie v rôznych farbách, jedná sa o jedny z najlepších tenisiek adidas, ktoré sú k dispozícii už teraz. Radšej však rýchlo vyberajte a zvoľte si svojho favorita. 

tenisky Nite Jogger

4. adidas Deerupt - návrat 80-tych rokov

Nekompromisný minimalistický dizajn modelu adidas Deerupt je návratom do histórie značky a k modelom z 80-tych rokov. Model v sebe nesie odkaz progresívneho dizajnu, inšpirovaného urbanizmom, kultúrou streetwearu a umením. Vďaka bezšvovému zvršku zo sieťoviny a mriežkovému povrchu sú neuveriteľne ľahké a pohodlné. Dokonale sa prispôsobia tvaru chodidla svojho majiteľa čo predstavuje viac než len pohodlie. Nezastavitelne pokrokové tenisky ktoré treba vyskúšať! 

tenisky Deerupt

5. adidas Ozweego - topánky, ktoré tvoria budúcnosť

Originálne tenisky Ozweego boli prvýkrát predstavili v adidase v roku 1996. Pôvodne slúžili ako ľahká bežecká obuv na tréning s integrovanou technológiou tlmenia adiPrene. Bola to ľahká pena v prednej časti topánky, ktorá poskytovala tlmenie. Postupom času sa štýl obuvi neustále aktualizoval, ale technológia zostala.

Aktuálne módne trendy dovoľujú nosiť v podstate čokoľvek. Trend hrubých, masívnych tenisiek je populárny a tieto adidas Ozweego tam bezpochyby patria. Ozweego je vynikajúci spôsob, ako okúsiť štýl robustnej tenisky. Vyskúšajte tieto s teplákmi, mikinou a zahájte svoj vlastný štýl.

tenisky Ozweego

© SHOOOS