Prečo je KeepCup viac než dobrý pre Vašu kávu?

19.1.2021 13:13

Šálky KeepCup sú pre domáce viacnásobné použitie, na cestu do práce, ale tiež pre špecialistov - baristov. To znamená, že sú nielen dostupné v rôznych veľkostiach, aby vyhoveli vášmu obľúbenému typu kávy, ale všetky (okrem tých najväčších) sa ľahko zmestia pod profesionálne stroje na prípravu kávy. Vďaka tomu sú dokonalé v kaviarenskej kultúre, umožňujú uchovať kávu kedykoľvek a kdekoľvek. 

Ľahko nasaditeľné a vodotesné viečko

Viečko je revolučné, úplne vodotesné, a je jednoduché ho nasadiť. Používateľom KeepCup tiež umožňuje bezpečne si vychutnať kávu na cestách a baristom rýchlo pracovať. 

Ak sa rozhodnete používať váš poharik bez viečka, zúžená sklenená hrana je rovnako pohodlná na vychutnávanie si kávy ako ktorákoľvek šálka. Rovnako tak aj dizajn pohára umožňuje baristom dokonale nalievať. Sklenená konštrukcia zaručuje, že sú odolné voči zápachu a škvrnám.

Šálka na kávu KeepCup

Modulárne, ľahko opraviteľné a udržateľné

Okrem pozitív modulárny dizajn robí Keepcupy ľahko opraviteľnými, takže si nemusíte kupovať nový. Nielenže sú ich poháre ekologicky nezávadné. Záväzok spoločnosti k výrobe s nízkym dopadom ponúka viac. Svoje materiály a odborné znalosti získavajú lokálne. Spoluzakladatelia Jamie Forsyth a Abigail, ktorá je v súčasnosti výkonnou riaditeľkou, sú hlasnými obhajcami environmentálnych problémov v Austrálii.

Šálka na kávu KeepCup

Denne zachránia milióny šálok z odpadu

Spoločnosť KeepCup, ktorá začínala na dizajnérskych trhoch v Melbourne,predala do súčasnosti viac ako 8 miliónov šálok v 65 krajinách sveta. Rozšírili svoju výrobu do Veľkej Británie a exportujú svoju obchodnú filozofiu na druhú stranu sveta. 

KeepCup dnes nie sú k dispozícii iba na celom svete. Odhaduje sa, že denne znížia produkciu odpadu z jednorazových šálok o niekoľko miliónov. Tiež inšpirovali vlnu podobných - viacnásobne využiteľných produktov. Na základe obľúbenosti remeselnej kávy vytvorili produkt, ktorý zmenil nielen to, ako kávu pijeme, ale aj to, ako sme videli svet okolo nás a naše miesto v ňom. My v Shooos sa tešíme, že ich skvelé a ekologicky udržateľné produkty nájdete aj u nás. 

Šálka na kávu KeepCup

© SHOOOS