Star Wars x adidas Stan Smith Yoda

adidas prinesie túto jar spoluprácu Stan Smith x Disney. Jednoduchý biely model Stan Smith disponuje zelenými postavičkami zo známych disneyoviek. Preto dostala tiež kolekcia prívlastok "Primegreen Characters". Vrcholom a najviac limitovanou teniskou celej kolekcie adidas Stan Smith x Disney je Stan Smith s obrázkom Mr. Yoda na päte tenisky (Sku: FY5463). Najočakávanejší model tohto leta je teda postavička zo známej kultovky Star Wars v spojení s nemeckým adidas. 
Po minuloročnom úspechu adidas UltraBoost x Star Wars sa adidas rozhodol túto legendárnu filmovú postavu zrecyklovať. Trend prešiel aj do tohto roku. Tentoraz na teniskách Stan Smith, ktorý tu bude s nami onedlho už 60-rokov. Ide tak o jedny z najpopulárnejších svetových tenisiek a model, ktorý sa stal bestsellerom naprieč všetkými generáciami. Prvýkrát sme sa s ním stretli už v roku 1964.
Stan Smith Yoda
Tento rok sú však tenisky Stan Smith trošku iné. adidas začína myslieť ekologicky. Konštrukcia tohto modelu pozostáva zo 40% z recyklovaných materiálov. Zvršok je z bielej kože. Na stranách ho dopĺňajú tri perforované pruhy. Zelené detaily na jazyku a päte spolu so zlatým nápisom "There is no try" pretvárajú klasiku na zberateľský kúsok. Päta s grafikou tváre tohto drobného majstra Yodu dotvára celkový dizajn. Na spoluprácu adidas x Stan Smith Mr. Yoda sa tešíme. Vy si tieto tenisky môžete kúpiť už čoskoro na Shooos.sk.
Mr. Yoda je jeden z najvýznamnejších hrdinov kultovej ságy Star Wars. Ide o zelenú a plešatú postavu, jedného z najvýznamnejších majtrov Jedi. Yoda je najstarším členom Najvyššej rady Jediov a zároveň jej najvnímavejším majstrom. Spolu s Maceom Windu má v Rade najväčšie slovo. Yoda v minulosti veľa cestoval, v tichosti sám navštívil stovky svetov a strávil dlhé roky spoznávaním rôznych spôsobov života. Vďaka svojim skúsenostiam je obozretný a vnímavý. Zažil už v živote veľa a preto posudzuje všetko dianie z dlhodobej perspektívy.
Stan Smith Yoda
© SHOOOS