0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Tenisky Puma x Sophia Webster očaria každú princeznú

Pestré farby a odtiene ružovej/fialovej. To je najnovšia limitovaná kolekcia fashion brandu PUMA - Puma Select. V spolupráci s Sophiou Webster vznikli krásne svietiace tenisky, ktoré kúpite v SHOOOS.

Puma x Sophia Webster kúpite v Shooos

Britská dizajnérka Sophia Websterová a jej kultové tenisky. Jej ručne kreslené návrhy pretavili do tenisiek. V druhej sade tento rok v spolupráci s PUMA x SOPHIA WEBSTER sa Sophia hrá s pojmom "princezná PUMA" s ručne vytiahnutými výtlačkami, leskmi, záplaty a nádychom kovového. Puma siluety - od Suede až po Muse Echo - sú premenené novými kvetinovými a perovými potlačami, pastelovými, elektrickými odtieňmi a elegantným, hravým štýlom vhodným pre princeznú.

Začali sme s prvotriednym mäkkým semišom a točil sa do karnevalu s farbami candyfloss. Vďaka slávnostnej kovovej aplikácii Formstrip sme pripravení prejsť do mesta za slnečného, pružného dňa.

Sophia Grace Webster sa narodila v roku 1985. Je britskou dizajnérkou obuvi a oblečenia. Založila vlastnú značku v roku 2012. Jej hravý dizajn pre dámy je už dostupný vo viac ako 200 obchodoch sveta a v roku 2016 otvorila v Londýne vlastný značkový obchod Sophia Webster. V 2013 roku Sophia získala British Fashion Award.

© SHOOOS