Vans MTE: zateplené Vansky, keď chcete mať nohy v teple!

Už niekoľko rokov prináša kalifornská firma Vans vynikajúce skate tenisky SK8-Hi aj v zimnom prevedení. Kolekcia sa nazýva Vans MTE, teda Vans Mountain Edition. Pokiaľ plánujete investovať na zimu do teplejších tenisiek, skúste si vyskúšať aj nejaký model z tejto kolekcie.

Vans s výrobou zimných topánok už nejaké skúsenosti má. Veď zimné snowboardové topánky produkuje už viac ako 20 rokov. Vans MTE tak čerpá skúsenosti zo svojej zimnej divízie. Okrem tradičných VANS MTE tento rok vyšli členkové topánky Mountain Edition v druhej, prepracovanejšej verzii s názvom 2.0.

Do rodiny MTE však patria aj zimné bundy, snowboardové topánky, čiapky a iné tenisky. Všetky spája najmä predurčenie na využitie v chladnom a mínusovom počasí. Vans MTE je jednoducho obuv, ktorá spája priaznivcov nepriaznivého počasia.

Tenisky s podšívkou polarfleece a izoláciou Primaloft 

Najnovšie MTE majú názov Vans Sk8-Hi MTE 2.0 DX a podľa Vansu by mali byť lepšie ako kedykoľvek predtým. Do vody a snehu môžete vstúpiť, resp. sa v tomto prostredí pohybovať vďaka vylepšenej technológii MTE 360 ™, ktorá predstavuje novú polar fleece podšívku. Zabezpečí prvotriedny mäkký pocit. 

Čo Vás teda v týchto zimných teniskách Vans čaká? Úplne nová izolácia -  100 g PrimaLoft zabäzpečí pre väčšie teplo okolo celého členku. Zospodu chodidla očakávajte vložku do topánky UltraCush, tvarovanú stielku, vankúš pre achilovku, gumovú špicu tenisky. Vans MTE 2.0 navrhli tak, aby využili čo najviac vyše 20-ročných skúseností s výrobou snowboardových a iných vysokých topánok Vans. Vyrobili ich tiež z vodeodolnej kože!

Tenisky Vans MTE

Tu sú jednotlivé detaily Vans MTE:

  • - Vylepšená technológia MTE 360 ™ pomáha riadiť tepelnú reguláciu udržiavaním tepla a chladu. Konštrukcia MTE 360 ™ je navrhnutá pre udržanie tepla a riadenie vlhkosti okolo prstov, vďaka čomu budú vaše nohy stále v teple a suchu.

  • - Novinkou pre tento rok je podšívka Polar Fleece a 100g izolácia PrimaLoft pre väčšie teplo, pohodlie a priedušnosť celého zvršku.

  • - Poveternostne upravené materiály na zvršku tenisky navrhli tak, aby udržali vlhkosť vonku.

  • - Podrážka MTE 2.0 je vybavená reverzným dezénom Waffle Lug, ktorý zvyšuje trakciu na variabilnom teréne

  • - Vložka UltraCush ™ je vybavená vrchnou vrstvou z pamäťovej peny, ktorá zvyšuje pohodlie a znižuje tepelné straty cez gumovú podrážku.

© SHOOOS