0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Vans x Anderson .PAAK collab

21.1.2021 12:54

Koniec roka priniesol spoluprácu z ktorej budú fanúšikovia značky Vans žiť najbližšie mesiace. Ide o druhú spoluprácu spoločnosti a amerického interpreta -  Anderson .Paak, ktorá je venovaná rodine a tvorivému duchu umelca oceneného Grammy. 

S novou kolekciou rapper sľubuje aj viac kreatívnej inšpirácie. “Chcel som farbu, živosť a zábavu. “Chcem aby ľudia sa ľudia pri pohľade na topánky cítili šťastní, najmä v týchto časoch. Deti nevynímajúc,” povedal o kolekcii autor. Inšpiráciou mu boli synovia a kolekcia zahŕňa aj detské modely a veľkosti.  

Vans x Anderson .PAAK collab

.Paak využil charakteristický model Old Skool, ktorý oživil funky farbami. Ako sám hovorí, sú inšpirované jeho synmi, Soul a Shine. Vans Old Skool Soulito má fialový menčestrový zvršok, ktorý je príjemný a mäkký na dotyk. Druhý model Vans Old Skool Ziti využíva viacfarebnosť. Model z brúsenej kože je rozdelený do blokov modrej, fialovej a zelenej, ktorá je farbou kreativity.

Vans x Anderson .PAAK collab

Ako doplnky k obuvi navrhla spoločnosť VANS obojstrannú bundu Chore, ktorá poskytuje dva dizajny v jednom - fialový károvaný, alebo svetlo fialovú verziu z pevného plátna s čiernym golierom. Ďalším dokonalým doplnkom je fialový menčestrový batoh. A aká by bola kolekcia rappera ak by jej súčasťou nebol Bucket Hat ?! Vans vytvorilo dve farebné prevedenia - fialový menčestrový a zelený froté.

Buď kreatívny a začni nový rok 2021 farebnejšie. 

Produkty z kolekcie Vans x Anderson .PAAK collab si môžeš zakúpiť na Shooos.sk

Vans x Anderson .PAAK collab

Vans x Anderson .PAAK collab

© SHOOOS