Vianočné darčeky pre štýlového deda, alebo hipstera

Semišové papuče a poľovnícka kravata tento rok nebudú najlepším darčekom. Nielen preto, že z posledných siedmych Vianoc dedovi stále visia v skrini. Tiež preto, že dedov jeleň v hľadáčiku sa stále viac rozplýva a z poľovačky býva už len spoločná prechádzka s kamarátmi.

Poradíme Vám. Ak chcete vidieť v dedovi Georga Clooneyho, skúste mu vynoviť šatník podľa seba. Asi by sa to aj  Vašej babke páčilo. 

Produkty si môžete kúpiť na týchto linkoch:

Nielen pre deda, ale aj hipstera

Všetky tipy na uvedené darčeky samozrejme platia aj pre mestské kaviarenské typy a hipsterov. Ako vieme, ich cieľom je, predovšetkým štýlovo vyzerať. Brada urobí aj z 20-ročného muža pána ostrieľaného skúsenosťami, vedomosťami a dodá mu čerstvý a zrelý look. 

Darčeky pre štýlového deda a hipstetra

O to ľahšie sa mu pri káve a pohári vína diskutuje. Práve všetci hipsteri si myslia, že sú odborníci na dizajnové veci a preto ich radi nosia. Hipsterom sa najviac zapáči jednoduchý a čistý severský dizajn obuvi Makia, kryštálovo čisté hodinky CHPO (cieľom firmy je prinášať svetu blaho a podporovať minority). 

Drsný, ostrieľaný vzhľad, ktorý hipster dosiahne bradou mu umocní aj taška Dr. Martens (do ktorej skryje svoj najnovší MacBook). Vo svojich jemných prstoch zrazu bude držať brašňu  s duchom punkáčskej anglickej značky, ktorou je vlastne Dr. Martens.

Severský dizajn s topánkami Makia

Topánky Makia Avenue sú dokonalou voľbou ak máte radi pohodlie a zároveň eleganciu. Kožený vrchný materiál udrží nohy v suchu a teple. Ak ešte neviete, čo urobí radosť vášmu dedkovi, Makia obuv sú určite voľba ktorá stojí za zváženie.

Darčeky pre štýlového deda a hipstetra

Makia je značka založená v Helsinkách inšpirovaná severským dizajnom a minimalizmom. Nepriaznivé podmienky severských krajín inšpirovali značky k vytváraniu módy, ktorá udrží človeka v suchu a teple. Kvalitné oblečenie, funkčný dizajn v súlade s aktuálnymi trendami sú synonymom značky. 

Hodinky CHPO - vegánsky remienok, podpora NGO

Ďalšou severskou značkou s minimalistickým dizajnom a kvalitnými produktami je Švédska značka CHPO. Hodinky nie sú predražené, vyzerajú štýlovo a stojí za nimi silný príbeh. Či už je to podpora NGO, životného prostredia, alebo projekt #skateistan, keď firma vyzbierala peniaze pre mladých športovcov v Afganistane.

Hodinky Stockholm, ktoré nesú meno metropoly Švédska, sú svojim dizajnom a eleganciou skvelým darčekom pod vianočný stromček. Remienok hodiniek vyrobili z vegánskej kože. Je to v prvom rade symbol, že veci sa dajú produkovať aj iným spôsobom. 

Praktická kožená taška Dr. Martens 

Táto klasická brašna z povoskovanej kože, ktorá získava nosením prirodzenú patinu, urobí radosť nielen fanúšikom značky Dr.Martens ale aj tým ktorí si potrpia na kvalitné klasické doplnky. Odolné kovové zapínanie a množstvo charakteristických detailov značky z nej robia kúsok, ktorý je praktický, odolný a rovnako tak zaujímavý.

Darčeky pre štýlového deda a hipstetra

Pohodlná mikina Champion

Klasická bavlnená mikina s okrúhlym výstrihom vo vintage farebnom prevedení. Vďaka mäkkému flísu vo vnútri, reprovanými pantentami na rukávoch sa stane pohodlným kusom oblečenia na voľný čas, do prírody ale aj do mesta na vianočný punč. 

Mikina je súčasťou prémiovej kolekcie, ktorá  využíva kvalitné úpletové materiály. Nadčasová silueta zahŕňa detaily inšpirované pôvodnými modelmi a vytvára tak kvalitné oblečenie na voľný čas.

Darčeky pre štýlového deda a hipstetra

Darčeky pre štýlového deda a hipstetra

© SHOOOS