0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Vianočné darčeky pre týpkov na Home Office

Home Office je jedno z najviac skloňovaných slov tohto roka. Trávite doma pre súčasnú situáciu s Koronou neúmorne viac času ako zvyčajne? Viete o niekom, kto je na Home Office? Máme pre Vás niekoľko tipov na vianočné darčeky pre ľudí, čo musia robiť z domu. 

Produkty z outfitu si môžete zakúpiť tu:

Určite nepohrdnú teplákovými súpravami, mikinami od The North Face, legínami adidas, kvalitne prešitými a zaujímavými ponožkami Stance. To hlavné? Predsa každý home office sa nezaobíde bez papúč. V našom prípade Vám ponúkneme výborné papuče “Made in Germany” s názvom Birkenstock. Ide o značku s vyše 250 ročnou tradíciou, ktorá svoje premakané výrobky stále vyrába lokálne v EU.

Darčeky pre týpkov na homeoffice

Darčeky pre dievča na instagrame (=homeoffice)

Potrebuje sa cítiť pohodlne a dobre vyzerať. Veď práve toto posolstvo odkazuje všetkým, čo ju sledujú. Pre každú mladú dievku na homeoffice sme si pripravili tieto kúsky. Mikiny a topy od The North Face, legínky (najlepšie adidas preto, že ich máme v ponuke) a ponožtičky Stance.

The North Face - klasika nielen z roku 1966

Klasická mikina The North Face je kúsok ktorý oceníte nielen pri práci z domu, ale zahreje vás aj na prechádzke so psom. Pohodlné rebrované zakončenie rukávov a flís na vnútornej strane vás bude zaručenie udržiavať v teple. 

The North Face využijete aj pri vašich bežeckých eskapádach, ale viete sa v nich pohodlne usalašiť aj pri otvorenom okne vrámci povinného homeofficu, ktorý Vám naordinoval Váš milovaný zamestnávateľ.

Legíny adidas - nielen pohodlné, ale viac adidas

V legínach od značky adidas bude aj práca z domu príjemnejšia. Elastický materiál ponúka pohodlie počas ich nosenia a práca z domu sa môže zdať ako víkendové leňošenie. 

Darčeky pre týpkov na homeoffice

Leňošenie - to je presne to správne slovo, ktoré robí prácu home officom. Prácou doma teraz nemyslíme umývanie riadu, ale pritakávanie Vášmu korporátu. Dá sa to samozrejme i v pyžame. Odporúčanie zo Shooos znie, legíny adidas je jedno z vhodných casual oblečení na doma. Pýtate sa prečo? Kameru svojho notebooku si nastavte pekne na tvár. Vašich kolegov nezaujíma, či máte pohodlné oblečenie, či pyžamo, či akékoľvek iné vrece. V legínkach si zabeháte, ale tiež odpracujete obývačkové doobedie.

Farebný detail od amerických Stance

Stance je americká značka ktorá vznikla v roku 2009 ako značka ktorá urobila z ponožiek zaujímavý doplnok. Tento pár Stance ponožiek vás príjemne zahreje aj počas dlhých dní home office a oceníte ich mäkkosť aj na prechádzke či už v meste alebo na horách.

Darčeky pre týpkov na homeoffice

Darčeky pre chlapca na instagrame (=homeoffice)

Pohodlie a teplákovina jednoducho idú dokopy. U nás v Shooos si myslíme, že veľká časť z nás si domácu pohodu aj ked za počítačom predstavuje v príjemnej mäkkej teplákovine. Značka The North Face okrem vysokokvalitného funkčného oblečenia ponúka aj ležernejšiu módu na voľný čas. 

Táto sivá kombinácia pre pánov môže byť skvelým darčekom nielen pre tých ktorý pracujú z domu, ale rovnako radi trávia voľný čas aktívne, či už aktívnym sledovaním najnovších seriálov :)  alebo pobytom v prírode. Teplá klasika od Stance na nohách je jasnou voľbou nielen v zimných mesiacoch.

Darčeky pre týpkov na homeoffice

© SHOOOS