0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Vianočné tenisky pre detičky a Kånken pre juniorov

Aj Vaše deti majú hračiek viac a iba sa Vám kopia po deckej izbe? Nestíhate ich, podobne ako my, prekračovať, nieto ešte upratovať? Doprajte tieto Vianoce deťom aj praktické veci: nové tenisky, nový batôžtek. Verte, že sa z nich budú tešiť takisto, ba aj viac ako z nových hračiek. Máme to odskúšané!

Svet je pestrý, svet je farebný. Detský svet je plný objavovania a nových, úžasných a nepoznaných vecí. Presne ako farebná kolekcia batohov Kånken, od švédskej značky Fjällräven. Kånkeny poznáme v desiatkach farebných kombinácii a materiálových prevedeniach.

Produkty z kolekcie si zakúpite tu:

Batohy Fjällräven Kånken - lavína farieb a prevedení

Spoločnosť Fjällräven bola založená v 60-tych rokoch 20. storočia. Po mnohých skúsenostiach s výrobou kvalitných outdoorových batohov sa začali sústrediť na detičky. Chceli vytvoriť batoh na každodenné nosenie, ktorý by pomohol predchádzať problémom s chrbticou medzi švédskymi školopovinnými deťmi. Kånken tak bol na svete a odvtedy sa stal jedným z najoceňovanejších a najpredávanejších produktov spoločnosti Fjällräven. 

My v Shooos sme v našej vianočnej ponuke vybrali dva pre vašich školákov. Môžete si vybrať z rôznych velkostí batohov podla ich objemu. Sú skvelým doplnkom v zime ale aj v lete na kúpalisko či turistiku a vďaka sýtym farbám ho vaše dieťa nikdy nestratí z očí. 

Darceky pre deticky, tenisky NB a Kanken

New Balance - model 574 na lepky i šnúrky

K farebným batohom decká potrebujú farebné tenisky. New Balance su nestarnúca klasika. Ikonický model 574 vznikol ešte v roku 1988 spojením dvoch rôznych tenisiek. Postupne sa stali medzi ľuďmi populárnejšími a z tohto modelu sa stala obľúbená teniska na “behanie kamkoľvek potrebuješ ! ”. New Balance 574 je skvelou alternatívou pre všetky deti. Ľahká ale pevná teniska na behanie v rôznych farebných kombináciách urobí radosť aj vám. 

Darceky pre deticky, tenisky NB a Kanken

Darceky pre deticky, tenisky NB a Kanken

© SHOOOS