0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Palladium Boots: obuv francúzskej cudzineckej légie

V roku 1947 vyrobili prvé topánky Palladium, legendárny model Pampa. Pampy boli maximálne funkčné, pohodlné a ťažko sa dokázali opotrebovať. Tieto vlastnosti boli tak výrazné, že Palladium Pampa začala používať francúzska cudzinecká légia. Francúzi topánky testovali v drsných púštnych podmienkach severnej Afriky a na členitom teréne pohoria Atlas.

Pôvodne sme na Slovensko dovážali topánky Palladium Boots asi iba my, teda obchod Shooos.sk. Postupne sa sieť obchodov s Palladium Boots rozrástla. Nie všade si ich však môžete vyskúšať. Zároveň nie všade máte na výber takú širokú a pestrú ponuku a samozrejme ceny! Ceny máme pravdepodobne najlepšie. Skúste sa pozrieť a porovnať. Na nové modely je to ceny bez zľavy, avšak staršie výpredajové topánky, máme vo výraznej zľave. Tiež sledujte akcie a zľavové ponuky. Buďte IN.

Najširšia kolekcia

Z obuvi Palladium máme skladom všetky topánky. Za prvé sú to každoročne rovnaké a odskúšané carry over modely. Teda také, ktoré sa nemenia a sú k dispozícii vždy v jednotnej farbe a siluete. Za druhé, disponujeme sezónnymi modelmi a to často limitovanými kusmi, alebo topánkami, ktoré vyrobili pri príležitosti spolupráce s umelcom/grafikom/kreatívcom. Potom je tu široká ponuka kolekcii, tkoré reagujú na aktuálne témy. Napríklad recyklované topánky Palladium x Earth collection; topánky Palladium x Alpha Industries; Palladium x Pride; Palladium Positive Protest; Palladium Dare the Unknown atd atd.

Najlepšie ceny

Diskusia o cenách začína a končí na nule. Každý obchod má pekné topánky, každý obchod má kamennú predajňu, ale iba my v Shooos Vám ponúkneme aj konkurenčnú cenu. Zimné topánky Palladium, najmä tie nepremokavé modely začínajú v cenách (nezľavnených) okolo 140-160€, ale u nás ich nájdete lacnejšie. Letné topánky Palladium, látkové priedušné modely majú ceny 90-95€ (vysoké), avšak znova sa nájde u nás nejaká zlavička.

Kde ich vyskúšate?

Odpoveď je jednoduchá. Prídite k nám na výlet do Bratislavy. Miletičova 5, oproti OC Centrál. Zaparkujete v centráli a pekne peši sa prejdete do obchodu. Ak si chcete vyskúšať viac modelov, radšej si topánky pekne predtým objednajte na osobný odber a my Vám ich pripravíme. O osobnom odbere Vám pošleme SMS. Potom už je len na Vás, či Vám niektoré sadnú, či sa nejaké zapáčia a odnesiete si ich domov!

Topánky Palladium - SLovensko

História značky ide až do roku 1920. Palladium vtedy založili kvôli pneumatikám pre rodiaci sa letecký priemysel. Pneumatiky robili vrstvením plátna a vulkanizovanej gumy. Ich kvalita bola značná, čo zapríčinilo, že čoskoro sa väčšina lietadiel v Európe obúvala do pneumatík Palladium.

Po druhej svetovej vojne sa výroba lietadiel zabrzdila a dopyt po pneumatikách výrazne klesal. Palladium sa rozhodli otvoriť továreň na topánky v Pont De Cheruy vo Francúzsku. Chceli vyrábať obuv, ktorá by bola tak isto kvalitná ako ich pneumatiky.

Dnes sú známe topánky Palladium svojim originálnym dizajnom, klasickými líniami a časom preverenou technológiou. Kombinácia viac ako 60-ročnej tradície a modernej výroby z kvalitných materiálov Vám pomôže preskúmať ulice, mesto a celý svet.

Historka na záver? Naša kamarátka Simona pobudla niekoľko dní vo Švédsku. Kúpila si tam parádne topánky, večer nám ich u Čerta ukazovala. Hovorí, že presne tieto by sme mali naskladniť. Bola veľmi prekvapená, keď sme jej s chladnou hlavou povedali, že Palladium je objednané, topánky sú na ceste a o týždeň ich máme na Slovensku.

Topánky Palladium - SLovensko

© SHOOOS