0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Zimná obuv  adidas (napr. Jake Boots), Palladium Boots (watreproof, Palladium Baggy, alebo Pampa) alebo Timberland a kožené tenisky Converse (Goretex modely sú fatk IN). Všetky a mnoho iných zimných topánok si vyberiete v Shooos.sk. Kliknite na nadpisy pre prechod na danú kategóriu obuvi, o ktorú máte záujem:

Dámske zimné topánky - Kvalitné dámske zateplené topánky. Využijete ich na jeseň a v zime. V brodiacom sa snehu a daždi zostanú Vaše nohy suché a v teple. Kvalitná koža im nechýba, niektoré oplývajú membránou, alebo vrstvou gore-tex. Často sú vodeodpudivé, alebo waterproof, teda nepremokavé. Značky? V Shooos.sk nájdete Palladium Boots, Timberland, Dr. Martens, ale tiež zimné topánky menších brandov ako Nike, Vans, Converse, alebo adidas Onitsuka Tiger, Puma a ďalšie. 

Pánske zimné topánky - Tu je výber dokonca väčší ako v dámskej kategórii. Značky tie isté, avšak pánske modely. Potešíme Vás, lebo čím je medzi modelmi väčšia ponuka, tým sú ceny priaznivejšie. Takže minimálne páni si v Shooos nájdu skvelé zimné topánky za výbornú cenu.

Zimná obuv Timberland - Klasické kožené a zateplené topánky, ktoré majú dlhoročnú tradíciu a známe sú svojou kvalitnou. To sú Timberlandy. V Shooos.sk sme si pre Vás pripravili okolo 40 modelov obuvi Timberland. Je si z čoho vybrať. Legendárny model z prémiovej kože vybraných top garbiarní sa volá Timberland 6 inch. Okrem toho sú to dámske zimné topánky Teddy Fleece, zvnútra zateplené fleecom, alebo kožené kvalitky s viac outdoor vzhľadom Timberland Splitrock, alebo Timberland Euro hiker.

Zimná obuv Palladium Boots - Topánky, ktoré nosí francúzska légia v nehostinných podmienkach. Légia neoperuje len v púštnej Afrike, ale aj v arktických podmienkach a zateplená, nepremokavá obuv sa jej hodí po každej stránke. Pozrite si približne stovku modelov obuvi Palladium na Shooos.sk. Palladium Boots disponujú dvoma zásadnými modelovými radami. Buď sú to klasické členkové topánky Palladium Pampa (veľa ich je zateplených, waterproof s military dizajnom), alebo vysoké topánky Palladium Baggy. Tie sa vyčajne dajú zrolovať. Práve Palladium Boots majú vo väčšine zimných topánok vnútro príjemne teplučké a mäkučké - použili naň totiž ovčiu vlnu z Austrálie.

Zimná obuv Dr. MartensKvalitné kožené topánky Dr. Martens nemôžu chýbať v šatníku žiadnej ženy. Vybrali sme najlypšie a ikonické modely, ktoré by ste mali poznať a ktoré Vám pomôžu lepšie sa zorientovať v aktuálnej ponuke Dr. Martens - anglickej značky kvalitnej koženej obuvi. Spomedzi Martensiek je mnoho modelov vyslovene vhodných na zimu, pričom extrapevná koža nie je to jediné, čo Vám chráni nohy. Traduje sa, že práve podrážka a samotné martensky vznikli kvôli lyžarskej nehode zakladateľa značky, ktorý potreboval na zranené mohy poriadnu ortopedickú obuv. Spomedzi desiatok modelov nájdete v Shooos medzi Dr. Martens aj zvnútra zateplené topánky.

Zimná obuv Converse - Converse je podobne ako Vans tensková značka. Na zimu majú alternatívu v kožených modeloch. Niektoré látkové modely ošetrili, aby boli vode odpudivé. Na zimu si ľudia veľmi obľúbili Converse Gore-Tex, ktoré sú nepremokavé. Okrem goretexových Chuck Taylorov firma každoročne prináša na trh množstvo a rôzne varianty COnverse BOOTS. 

Zimné topánky Vans - Aj tento teniskový velikán má v ponuke niekoľko vyslovene zimných modelov. Pokiaľ ste vysadení na tenisky VANS, vyskúšajte určite VANS SK8-Hi - MTE = Mountain Edition. Vans MTE sú členkové zateplené tenisky, v ktorých Vám isto nebude zima ani počas veľmi chladným a zimných dní.


Zimná obuv adidas - V Shooos disponujeme stovkami rôznych modelov adidas Originals, avšak zimných topánok adidas, práve z kolekcie Originals je iba niekoľko. Veľmi dobrú odozvu mali práve adidas Jake Boots, s jemným retro nádychom. Tie sa v nezmenenej podobe predávajú niekoľko rokov. Dobrý pomer ceny/kvality má adidas Baara. 

Zimné topánky Hanwag - Hanwag je snáď najkvalitnejšia obuv v ponuke Shooos. Ceny tomu napovedajú. Konkrétne topánky si pozrite sami bližšie, ale: Hanwag sú ručne vyrábané topánky Made in Germany. Každý jeden kus prešiel rukami nemeckého robotníka, každý jeden je kožený. Jednotnú kožu nájdete v BMW a tiež na Vašich Hanwagoch.  

Obuv Makia - Makia je fínska značka, ktorú založili v Helsinkách tesne po prechode milénia. Špecializuje sa na streetwear oblečenie a topánky. Severský dizajn je veľmi jednoduchý a funkčný.Makia vychádza z toho, že v nepriaznivých podmienkach je treba k životu teplo. Práve preto v kolekcii Makia nájdete perfekté kožené pánske Chelsea Boots od Makie. Za kvalitu si priplatíte, ale sem tam sa nejaká zľava nájde.

Zimné topánky u nás majú väčšinou patentovanú podrážku Contagrip, ktorá zabraňuje pošmyknutiu sa. Protišmyková podrážka sa Vám hodí aj na mestských zamrznutých chodníkoch, ale je neoceniteľná pri pohybe v lese a prírode.

Všetky topánky sú tiež nepremokavé. Buď majú nepremokavú membránu ClimadryHD, alebo membránu Salomon Waterproof.

Dr. Martens - zimný model obuvi Dr. Martens 1460 Boots

© SHOOOS